З чого складається молоко Villa Milk і чому його корисно споживати дітям і дорослим

Молоко здавна вважали їжею, а не напоєм. У ньому міститься багато активних компонентів, а стакан молока є повноцінним разовим прийомом їжі. У деяких селах і сьогодні кажуть не попити, а «поїсти молока». Натомість у містах дедалі частіше можна почути: «не молоко, а хімія». Справедливості ради ми не можемо нести відповідальні за всі молочні продукти, які є в супермаркетах. Але про склад молока Villa Milk точно і чесно можемо розповісти.

Наше молоко унікальне тим, що містить всі необхідні для організму. А це харчові та біологічно активні речовини в збалансованому стані. Загалом в ньому – понад 300 компонентів. Основні з них вода, білки, жир, лактоза, мікроелементи, вітаміни та ферменти.

склад молока

«Молоко наших щасливих корів досліджене найретельніше, – розповідає технолог компанії Villa Milk Романова. – Склад молока: 83–89 % води і 11–18 % сухої речовини. Суха речовина – це молочний жир (3–6%), білок (3–4%), азотисті речовини (2–6%) (казеїн, молочні глобулін і альбумін, а також інші небілкові азотисті речовини), молочний цукор (4–5%), мінеральні речовини (0,6–0,8%), лимонна кислота (0,1–0,2%). До речі, казеїн та лактоза є тільки в молоці. А це джерело таких цінних мікроелементів як кальцій і фосфор».

Якщо перевести з хімічної на зрозумілу мову, то всього у молоці Villa Milk міститься близько 80 мінеральних елементів. Причому в ідеальній для засвоєння нашим організмом формі. А отже, виходить, що склянка молока – це корисні та необхідні для нашого організму вітаміни: A, B1, B2, D, C, PP. А також мікроелементи – кальцій, калій, натрій, магній, залізо, фтор, фосфорна та сульфатна кислоти.

склад молока

Взагалі дієтологи рекомендують вживати щодня 3 порції молочних продуктів на день. Норма для дорослої людини складає 350–400 г на день. Денний молочний раціон може складатися з 150–200 мл молока, кефіру, ряжанки чи йогурту, 100–120 г сиру і 30 г масла.

Детальніше про наше молока за посиланням: https://villamilk.com/product-category/moloko/