Масштабний бізнес форум за участі товаровиробників Вінниччини відбувся в Ольгополі. У рамках цього заходу учасники та учасниці з числа бізнесу та органів влади відвідали виробничі потужності підприємства «Villa Milk». Під час візиту вони ознайомилися із сучасними технологіями тваринництва та молокопереробного виробництва. Крім того, продегустували молочну продукцію і дізналися про її переваги.

“Наша компанія дуже вимогливо ставиться до якості своєї продукції. Відтак, значну увагу приділяємо сировині, бо від того, яке молоко поступає на переробку, залежить смак та якість готових молочних продуктів, які споживають наші villaмани, – каже директор компанії Віталій Істратов. – Завдяки роботизованій фермі, компанії вдалося досягти високої якості сировини: із показником 20-30 тис. бактерій/куб. см. Це – молоко екстракласу навіть по європейськими стандартами. Нам є що показати, розказати і поділитися, особливо з учасниками бізнес форуму – товаровиробниками, які як і ми працюють на розвиток країни”.

Нагадаємо, що на підприємстві впроваджена система керування якістю відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000, на всіх процесах забезпечені стандарти харчової безпеки HACCP. Потужність заводу Villa Milk складає 7 тонн молока на добу. На сьогодні у лінійці продукції нині представлено понад 30 найменувань молочних продуктів. Це молоко, кефір, ряжанка, сир, сметана, йогурти, бринза, масло. Одна з інновацій – це термостатний спосіб виробництва кисломолочної продукції, який передбачає, що процес сквашування і дозрівання кисломолочної продукції відбувається безпосередньо в тій тарі, яку ви бачите на полиці в магазині. Це дозволяє зберегти природню користь молочного продукту, не порушуючи розмаїття смаку.

До слова, візит товаровиробників Вінниччини на підприємство відбувся у межах панельної дискусії в рамках проєкту «EU4Buiseness: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що була присвячена темі партнерства влади та бізнесу для підтримки агросектора в умовах кризи.