Компанія Villa Milk запрошує на фестиваль «Медовий спас – фестиваль у нас»

19 серпня у селі Жабокричка відбудеться V ювілейний фестиваль «Медовий спас – фестиваль у нас». На солодкий фестиваль запрошуємо жителів громади і гостей. У програмі виставка-ярмарок медової продукції, смачне частування, виступи гурту «Діти Фрістайлу» та фольклорних колективів. Також відвідувачі матимуть можливість взяти участь у майстер-класах та розвагах. Словом, заняття знайдуть для себе і дорослі, і діти. Фестиваль відбудеться за підтримки агрофірми «Україна – О», компанії Villa Milk та за сприяння Агрофірми «Ольгопіль». Початок о 17.00. Ведуча фестивалю – Людмила Кушнір.

медовий спас1

«Уже п’ятий рік поспіль у селі Жабокричка ми проводимо фестиваль меду та яблук, який приурочений до Дня пасічника. На ярмарку-виставці товаровиробники медової продукції презентують свої товари. А відвідувачі отримують можливість скуштувати і придбати свіжий мед, медові вироби і сезонні фрукти. Щиро запрошуємо усіх охочих долучитися до дійства, яке завершиться масовими гуляннями під нічним зоряним небом», – прокоментував співорганізатор свята Михайло Федчишен.

медовий спас2

Нагадаємо, що торік у зв’язку з карантинними обмеженнями фестиваль не проводили. Цього року дійство проходить уп’яте. Головна його мета – створити додану вартість за рахунок розвитку бджільництва та зеленого туризму.