ТОВ Villa Milk – яскравий приклад соціальної відповідальності. Її власники дбають не лише про розвиток свого підприємства, але й громаду, у якій господарюють. Передусім через те, що на підприємстві працевлаштовано 18 співробітників з числа місцевих жителі, 9 з них – за направленням служби зайнятості.

Як повідомив співвласник компанії Павло Каленич, працівники молокопереробного комплексу забезпечені гідною зарплатою і соціальним пакетом. Працюють позмінно, на сучасному обладнанні. Окрім роботи в цеху, навчаються, бо працювати у харчовій промисловості – це постійний розвиток і вдосконалення.

«Наше підприємство розташоване в селі Каташин Чечельницького району та спеціалізується на виробництві еко-продукції з молочної сировини. Сьогодні тут переробляється 5 тонн молока. Продукція різноманітна: молоко, кефір, ряжанка, бринза, кисломолочний сир, йогурти. Наразі реалізуємо її у Вінницькій області, але плануємо вийти незабаром виходити на столичний ринок», – зауважив Павло Каленич.

Зі свого боку, директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська, яка цими днями відвідали виробництво відзначила, що завдяки таким людям, як засновники компанії Villa Milk живуть і розвиваються українські села, бо це не просто роботодавці, а великі патріоти рідного краю. Вони розвивають інфраструктуру, яка сприяє створенню нових робочих місць, ведуть соціально-відповідальний бізнес, зберігають трудові ресурси рідного краю.