Книги для сільських шкіл придбав співзасновник компанії Villa Milk Михайло Федчишен

До Дня захисту дітей керівник Агрофірми «Україна – О» та співзасновник молочної компанії «Villa Milk» Михайло Федчишен придбав для шкіл своєї громади 12 комплектів книжок з Бібліотеки газети «День». Їх отримали навчальні заклади у Чечельнику, Вербці, Рогізці, Поповій Греблі, Бритавці, Бондурівці, Лугах, Тартаку, Каташині, Жабокричці та Білому камені.

Як повідомляє газета «День», у «розумних кошиках» були представлені топові книги – «Україна Incognita. ТОП-25», двотомник «Екстракт 150», «Повернення в Царгород», «День вдячності», «Ave. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського», а також «захалявні книжечки» із серій «Бронебійна публіцистика» та «Підривна література». Директори, вчителі та бібліотекарі шкіл, не змовляючись, в один голос зізнавалися, що таких інтелектуальних подарунків їхнім закладам вже давно ніхто не робив.

Михайло Федчишен ніколи не відмовляє навчальним закладам у підтримці. У Каташині свого часу коштом агрофірми відремонтували спортзал. У Лугах укомплектували мультимедійний клас. І вже доброю традицією для аграрія стало дарувати збірки казок першокласникам до 1 Вересня. Цього року Михайло Федчишен вирішив презентувати солідні видання для старшокласників. І хоч трохи наповнити фонди шкільних бібліотек сучасними виданнями.

Головне завдання дітей – вчитися

На цьому наголошував Михайло Федчишен. І попри те, що більшість сільських освітніх закладів розташовані не на його округу, чи землях, на яких він господарює, у кожному він розпитував у директора і колективу про проблеми. Комусь треба поточний ремонт зробити. У когось дах протікає. А дехто просто хоче побачити робота, який доїть корів на молочній фермі «Villa Milk». У кожному закладі відчувалося, що Михайло Федчишен свій! Людина, яка не лише розвиває своє підприємство, але й намагається розвивати громаду.

«Бізнес на селі не можу бути без людей, які тут живуть. Попри сучасні технології, віддалені управлінські інструменти, сільське господарство було і залишається головним роботодавцем. Відтак, зобов’язане працевлаштувати місцеве населення. Це наша соціальна відповідальність. Інакше українські села не вберегти, – каже Михайло Федчишен. – Чому вирішив придбати книги з «Бібліотеки газети «День»? По-перше, вже багато років передплачую це видання. По-друге, мій партнер і товариш Павло Каленич давній друг видання. По-третє, книжка це прекрасний подарунок до свята і… нагадування про вічні цінності».

За матеріалами газети «День», повна версія за посиланням: https://day.kyiv.ua/uk/article/den-ukrayiny/knygy-dnya-yak-elitne-nasinnya