Як готують солодкі йогурти ТМ Villa Milk і чому їх називають корисним перекусом для дітей?

Лінійка фруктових йогуртівТМ «Villa Milk» на сьогодні представлена трьома позиціями – це персиковий, полуничний та ванільний йогурти, усі із жирністю у 2,5 %. Солодкий молочний продукт виготовлений на основі живого молока та заквасок «Danisco» від всесвітньо відомого датського виробника DuPont Nutrition Health. Для досягнення густої консистенції і належного вмісту білку компанія використовує традиційну домашню технологію. А справжнього насиченого смаку йогуртам додають фруктові наповнювачі австрійської промислової групи AGRANA. Все це робить їх прекрасним перекусом для дітей і дорослих.

korusnuy_perekus2
Йогуртове тріо

«Розуміючи, що солодкі йогурти споживатимуть не лише дорослі, але й передусім діти, ми ретельно підійшли і до процесу виробництва, і до сировини, – відзначає технолог компанії Villa Milk Оксана Романова. – Наші йогурти не містять ароматизаторів, барвників, чи згущувачів. Процес виробництва повністю автоматизований і складається з кількох етапів. Спочатку молоко потрапляє в «білу зону», де воно проходить пастеризацію. Потім відбувається зброджування і змішування з фруктовими наповнювачами. Готовий продукт розливається у пляшки і відправляється до холодильної камери зберігання».

korusnuy_perekys1
На підприємстві “Аграна фрут Україна”

Як додає технолог, фруктові добавки, які додають у солодкі йогурти, виробляються фірмою «Аграна Фрут Україна», при чому спеціально для ТМ Villa Milk. Плодово-ягідна сировина повністю сертифікована і відповідає усім міжнародним стандартам. Завдяки високотехнологічному виробництву, вона зберігає усі корисні властивості, смак та аромат продукту. У полуничному і персиковому йогуртах ТМ Villa Milk містяться цілі шматочки свіжих фруктів.

korusnuy_perekus
Смачний корисний перекус

Загалом продукт має збалансований смак та ідеально підходить для корисного перекусу дорослих і дітей, які заслуговують на те, щоб щодня отримувати порції справжніх і смачних молочних продуктів. Таких, як виробляє компанія Villa Milk.

Нині компанія працює над розширенням асортименту і відпрацьовує технології виробництва нових фруктових йогуртів. Корисні та солодкі  новинки вже незабаром з’являться на полицях магазинів.