Чому кисломолочні продукти «Villa Milk» виготовляються у термостатний спосіб, що це означає і чому корисно

Щоб зберегти поживну цінність і натуральний склад кисломолочних продуктів, компанія «Villa Milk» застосовує термостатний спосіб виробництва. Він передбачає, що після пастеризація молока і внесення молочнокислих бактерій та грибів, процес сквашування та дозрівання кисломолочних продуктів відбувається безпосередньо у тій тарі, яку покупці бачать на полицях магазинів.

кисломолочні продукти1
У виробничому цеху

Тут у споживачів виникає запитання: чи не втрачається цінність продукту? Зокрема від того, що процес сквашування відбувається у пластиковій тарі. Відповідно до маркування, яке розміщене на дні пляшки, Villa Milk використовує РЕТ-пляшку та РЕТ-стакан. Вони придатні для виробництва продукції у термостатний спосіб. Зокрема, підвищення температури при деяких технологічних операціях.

Звертайте увагу на маркування

«При термостатному способі виробництва такі процеси, як сквашування, охолодження і дозрівання, здійснюються в споживчій тарі. Процес відбувається у термостатній камері з фіксованою температурою, яка необхідна для підтримання життєдіяльності молочнокислої. Саме в споживчій тарі утворюється згусток, що містить характерну для продукту мікрофлору, – пояснює технолог компанії Vіlla Milk Оксана Романова. – Наша компанія ековідповідальна. Тому використовує спеціальний споживчу тару – РЕТ-пляшку відповідного маркування. Вона придатна для термостатного способу виробництва. Витримує максимальну температуру до 70 °С. Хоча наша продукція сквашується не вище, ніж при 40 °С. Крім того, усі пляшки, які повертаються з магазинів, йдуть на переробку. А сировина – на господарство «Ольгопіль».

кисломолочні продукти2

Безумовно термостатний спосіб є більш трудомістким і витратним. Однак готовий кисломолочний продукт є більш привабливим за зовнішнім виглядом. Завдяки щільному згустку, він має непорушену структуру та насичений смак. Це є безумовною перевагою в порівнянні з резервуарним способом виробництва. А унікальність нашого продукції полягає в тому, що в процесі виробництва використовують такий температурний режим, який дає змогу зберігати все багатство мікрофлори.

Залишайтеся з Villa Milk! Споживайте тільки якісні, натуральні та «живі» кисломолочні продукти.