Компанія Villa Milk відкривала молочний форум у Києві і презентувала власний лайфхак

Співзасновник компанії Villa Milk, директор господарства «Україна – О» Михайло Федчишен та директор молокопереробного комплексу Віталій Істратов виступили спікерами на Всеукраїнський практичний форум «Молочна ферма. Ефективне виробництво». Його організував журнал The Ukrainian Farmer. Наші доповідачі представили власний лайфхак: як створити коров’ячий all inclusive та вийти з молочний брендом на ринок.

лайфхак 2
Смачна корзина для організаторів

Першим спікером форуму став Михайло Федчишен. Він коротко згадав про історію створення молочного бренду. А також детально зупинився на інноваціях, які з року в рік реалізує компанія. Зокрема, співзасновник компанії вказав на те, що завдяки автоматизованій системі доїння роботами-доярами, збалансованим багатокомпонентним кормам і правильному підборі селекції корів компанії вдалося збільшити продуктивність молочної ферми до 30 %.

лайфхак 1
Успішний лайфхак

Філософія компанії і її переваги

У свою чергу директор заводу Віталій Істратов відзначив, що Villa Milk дуже вимогливо ставиться до якості молочної сировини. Адже від того яке молоко поступає на переробку, залежить смак та якість молочної продукції. Завдяки роботизованій фермі, компанії вдалося досягти високої якості сировини. Вона відповідає не лише вітчизняним стандартам, але й світовим. Тому якщо молокопереробний комплекс нарощуватиме потужність і потребуватиме додаткової сировини, то компанія готова будувати нові ферми.

Формат запитання-відповідь

«Ми налаштовані, якщо буде потрібна додаткова молочна сировина, то будуватимемо нові ферми. Адже таким чином гарантуємо якість продукції, бо впевнені у сировині. Наша філософія – «Від поля до столу»: із власними кормами, власною фермою, власною переробкою. Ми дбаємо про якість своєї продукції і щодня працюємо над тим, що її вдосконалити. На сьогодні  від роботизованої ферми Villa Milk надходить найчистіша сировина. Її показник – 20-30 тис. бактерій/куб. см. Це – молоко екстракласу навіть по європейським стандартам», – зауважив Віталій Істратов.

лайфхак 2

Всеукраїнський практичний форум «Молочна ферма. Ефективне виробництво» уже кілька років поспіль об’єднує фахівців провідних молочнотоварних ферм і топових компаній. А це представники агросектору, профільних наукових закладів, українських і закордонних галузевих експертів-практиків. Традиційно під час своїх виступів виробники, технологи та ветеринари, провідні експерти й науковці діляться власним досвідом. Також дискують щодо вдосконалення менеджменту для підвищення рентабельності молочної ферми; гарантування високої продуктивності стада через забезпечення здоров’я корів.