На молочній фермі Villa Milk корів забезпечують багатокомпонентним збалансованим кормом

Зелені жнива – так називаємо у компанії Villa Milk сезон заготівлі кормів. Для тваринників – це відповідальна робота. Адже збалансованість і насиченість кормів безпосередньо впливає на надої та здоров’я щасливих корівок. У цьому процесі важливо вчасно вловити фазу бутонізації, аби скосити та закласти на зберігання корми при правильній вологості. Погодні умови цього року були досить сприятливі і працівникам вдалося заготовити вже кілька укосів сінажу. Усі вони були продуктивними і дали можливість заготовити майже 90 % кормів, що сприятиме максимальній продуктивності корів.

Та важливо не лише зібрати «зелений урожай», але й забезпечити необхідні технологічні операції з приготування й роздавання худобі збалансованих кормів. Для цього на молочній фермі Villa Milk використовується техніка BvL – це німецька педантичність та висока якість.

меню корів
Олег Мікулінський на робочому місці

«Цього року плануємо збільшення продуктивності тварин і валове виробництво молока. А тому серйозно працюємо над якісними показниками молока, зберігаючи та примножуючи його «екстра» показники. Працюємо злагоджено та ефективно. Аби тваринки мали поживні та якісні корми, а наші споживачі – якісне молоко», – відзначає зоотехнік тваринного комплексу Олег Мікулінський.

Кормозаготівельний конвеєр

У компанії Villa Milk використовується сучасна кормозаготівельна ктехніка. Заготівля кормів відбувається за ретельного контролю. Кожен етап виконується злагоджено, якісно і своєчасно.

меню корів
Кормозмішувач BvL – це німецька педантичність та висока якість

«Маємо потужний кормозмішувач. Він оснащений регульованими ножами. Має низьке споживання енергії трактора для змішування і частково подрібнює солому і сіно, забезпечуючи однорідну кормосуміш з рівномірністю розподілення компонентів до 95 %. Такі кормозмішувачі забезпечують корів якісно приготовленими кормами, що дозволяє отримати максимальні надої молока», – продовжує зоотехнік

Як повідомлялося раніше: https://villamilk.com/shchob-korivkam-bylo-smachno/, щоденне меню для щасливих корівок розробляється виходячи з норм та правил. Вони базуються на потребах представниць великої рогатої худоби. За основу меню береться сіно. Воно дозволяє уникнути підвищення шлункової кислотності, сприяє посиленню виділення слини та збільшення надоїв.

Щасливі корівки

Ми дбаємо про те, щоб наші корівки завжди були вчасно напоєні та нагодовані.