Продукція компанії Villa Milk виробляється за міжнародним стандартом ДСТУ ISO 22000 відповідно до принципів та вимог системи НАССР

Часом наші партнери та споживачі молочної продукції запитують про наявну сертифікацію, зокрема цікавляться НАССР – ISO 22000. Однак далеко не всі знають, що власне означають ці інструменти і як важливо для підприємства дотримуватися усіх передбачених системою принципів безпечності продукції. До прикладу, саме завдяки цій міжнародній сертифікації, можна швидко знаходити джерело неякісної продукції та вилучати неякісні продукти харчування, діагностувати реальні проблеми виробництва, розширювати асортимент продукції, страхувати якість сировини, підвищувати репутацію торгової марки та бренду Villa Milk загалом.

19-03-2020
Контроль на кожному етапі

Система НАССР – це комплекс жорстких правил та вимог

Вони визнані в усьому світі. Вони є гарантією того, що будь-який продукт, виготовлений на сертифікованому підприємстві, є якісним та безпечним. За їх дотриманням підприємство повинно стежити на всіх етапах виробництва, щоб виключити ризик для здоров’я людини.

«Ще на етапі заснування компанії Villa Milk було вирішено, що конкурентоздатність нашої продукції може забезпечити адаптація умов виробництва до належних європейських практик, – розповідає співзасновник компанії Павло Каленич. – Відтак, на підприємстві була запроваджена система НАССР – системний підхід, що охоплює усі параметри безпечності харчових продуктів на всіх етапах: починаючи від отримання сировини до безпосередньо використання продукту кінцевим споживачем».

сертифікат
Директор компанії Віталій Істратов із сертифікатом ISO 22000

ISO 22000 – це серія міжнародних стандартів-інструментів

Зокрема, щодо системи менеджменту в області безпеки харчової продукції. Із введенням в експлуатацію молокопереробного комплексу, керівництвом компанії згідно з ДСТУ ISO 22000 була прийнята політика управління безпечністю виробництва, яка забезпечила контроль на всіх етапах процесу виробництва, починаючи від заготівлі сировини і закінчуючи її дистрибуцією.

завод «Villa Milk»4
У иробничому цеху

«Цей стандарт є світовим в області безпеки харчової продукції, який описує роботу підприємства для того, щоб забезпечити випуск продукції кінцевому споживачеві, – долучається до розмови співзасновник компанії Михайло Федчишен. – Ми хотіло створити виробництво із завершеним технологічним циклом, одразу ж запропонувати споживачеві визнаний бренд та з «чистого аркушу» запровадити європейські стандарти. Зараз можна сказати, що нам це вдалося. Тепер у плані високотехнологічного виробництва ми можемо бути навіть кращими за наших європейських колег».

31-03-2020
Домашня смакота

Продукція компанії Villa Milk, завдяки її якості та безпечності, користується сталим попитом у споживачів та має всі шанси на стійку тенденцію до зростання популярності як серед вітчизняних, так і більш вимогливих закордонних покупців.