Молочна ферма компанії Villa Milk поповнилася на 72 нетелі голштинської породи

Господарство «Україна – О», яке є структурним підрозділом компанії Villa Milk, придбало 72 голови нетелів голштинської породи. Поголів’я розмістили на вигульних майданчиках, які обладнанні годівницями та поїлками. Телички перебувають на вільному утриманні і звикають до нових умов. Судячи з апетиту, адаптація відбувається досить швидко.

ВРХ_24.09
Молочні красуні

«Господарство «Україна – О» приділяє особливу увагу тваринництву. У 2015 році ми спорудили автоматизовану молочну ферму, а цього року відкрили нову – роботизовану, де працює два роботи-дояри, які не мають аналогів на пострадянському просторі https://villamilk.com/ferma-de-zamist-doyariv-roboty/, – коментує директор агрофірми «Україна – О», співзасновник компанії Villa Milk Михайло Федшичен. – На високому рівні ведемо і селекційну роботу, а також дбаємо про збалансований раціон годівлі молочного стада. Наразі на фермі утримується 645 голів ВРХ, більша половина – це дійне стадо стадо. Кожна корова дає в середньому по 16–18 кілограмів молока на добу».

Корови на фермі почуваються, як на курорті. Їжа і вода у вільному доступі. Постійно працює масажер, при підвищені температури вище 22 градусів вмикається вентилятор та грає класична музика. Особливе ставлення у зоотехніків до тільних корівок – майбутніх мам. Для них обладнаний спеціальний блок – «родзал». Підлога в стійлах забетонована і покрита гумовою стрічкою. Доїння на фермах автоматизований, що забезпечує високу якість молока, яку переробляє компанії Villa Milk на молочну продукцію з однойменним брендом.

ВРХ_24/09
Роботизована ферма Villa Milk

До слова, голштинську породу називають «фабрикою з виробництва молока». Її вивели у США та Канаді ще у 1861 році для підвищення молочної продуктивності. На сьогодні голштинським коровам належать усі світові рекорди молочної продуктивності. В Україні вони посідають чільне місце у рейтингу молочних порід ВРХ.