Компанія Villa Milk не лише нарощує потужність, але й розвиває молочний туризм

Територія молокопереробного комплексу Villa Milk зовсім не нагадує звичну ферму, чи молочний завод. Це сучасна і затишна територія із облаштованими зонами для відпочинку: молодим садом, трояндовими алеями та зеленими газонами. До приміщень веде асфальтована дорога, а обабіч неї готель – для туристів. Вікна виходять на завод, далі видно ліс, річка протікає. Відтак, кожен, хто завітає на Villa Milk зуміє побачити увесь цикл виробництва молочної продукції, напитися домашнього молока і відпочити душею.

завод «Villa Milk»027
На полі

Для туристів – всі умови

«Розвиваємо молочний туризм, щоб охочі могли спробувати продукцію безпосередньо на заводі. Уже приїжджають. Для них організовуємо екскурсію. Починаємо з ферми, де працюють роботи. Далі ведемо на завод. За тим, як роблять «молочку», спостерігають з оглядової кімнати через скло. Кімната на другому поверсі, виробничий цех внизу. Тут же дегустаційна зала. Смакують натуральною продукцією і дивляться, як її роблять. Адже це не те, коли молоковоз їздить селами і в бочку зливають. Тут жодного контакту із зовнішнім середовищем. Все йде по молокопроводах», — говорить співвласник компанії Павло Каленич.

завод «Villa Milk»038
Готельний номер

Туристам пропонують майже всі види продукції – молоко, в тому числі пряжене і до кави, кефір, ряжанку, йогурти, серед яких відомий грецький, м’який сир, сметану. На одній лінії продукцію фасують у стаканчики. На іншій — у пляшки. Масло роблять справжнє, з жирність 82,5 %. Збивають його автомати за принципом, схожим на той, як колись це робили наші бабусі — шляхом збовтування вершків.

Як добратися і скільки коштує?

«Молочну» екскурсію на ферму роботів уже проводить туристичний клуб «Бідняжка». Дорога з Вінниці неблизька, майже 170 кілометрів. Краще їхати на Гайсин, дорога до райцентру ідеальна. Далі до Тростянця, звідти у сторону села Бубнівка і далі до Жабокрички. Там є вказівник на завод. Останні кілометри проходять по шосейці.

Вартість екскурсії з дегустацією «молочки» – 80 грн. з однієї людини. Доба в готелі залежить від класу номера – від 260 до 600 гривень. Умови у всіх номерах ідеальні. У кожному є всі зручності і гарантований гарний настрій.

За матеріалами: https://vn.20minut.ua/