Компанія Villa Milk презентує новий смак у лінійці йогуртів – йогурт «Манго»

У лінійці фруктових молочних напоїв ТМ «Villa Milk» представлено вже п’ять солодких йогуртів. Це персиковий, полуничний, ванільний, «Чорниця», а тепер і йогурт «Манго» https://villamilk.com/product-category/yogurt/. Усі із жирністю – 2,5 %. Відпускаються у тарі по 0,5 л. Як уточнює технолог компанії «Villa Milk» Оксана Романова, солодкий молочний продукт виготовлений на основі високоякісного молока та заквасок «Danisco» від всесвітньо відомого датського виробника DuPont Nutrition Health. А справжнього насиченого смаку йогуртам додають фруктові наповнювачі австрійської промислової групи AGRANA.

йогурт манго

«Така технологія дозволяє виробити якісний і водночас смачний молочний йогурт, який може слугувати прекрасним перекусом для дітей і дорослих, – відзначає технолог компанії Villa Milk Оксана Романова. – Процес виробництва йогурту повністю автоматизований і складається з кількох етапів. Спочатку молоко потрапляє в «білу зону», де воно проходить пастеризацію. Потім відбувається сквашування і змішування з фруктовими наповнювачами. Готовий продукт розливається у пляшки і відправляється до холодильної камери зберігання».

Фруктові добавки, які додають у солодкі йогурти, виробляються фірмою «Аграна Фрут Україна». При чому спеціально для ТМ Villa Milk. Плодово-ягідна сировина повністю сертифікована і відповідає усім міжнародним стандартам. Завдяки високотехнологічному виробництву, вона зберігає усі корисні властивості, смак та аромат продукту. Саме тому у йогуртах містяться цілі шматочки свіжих фруктів. А для досягнення густої консистенції і належного вмісту білку використовуємо традиційну домашню технологію. Завдяки цьому, наші йогурти легкі та корисний. А ще мають чудовий смак і поживний склад.

йогурт манго