На територію комплексу Villa Milk встановлена система відеоспостереження

Понад 30 відеокамер, призначених для спостереження та візуального контролю, облаштували на території молокопереробного та тваринного комплексів компанії Villa Milk. Система складається з відеокамер, пристроїв обробки відеосигналів, моніторів, приладів запису та зберігання відеоінформації. Вона дозволяє здійснювати моніторинг виробничого процесу, мати повну картину того, що відбувається на території та зберігати відеозаписи упродовж щонайменше місяця.

content_07
Усе як на долоні

«Система відеоспостереження закриває питання безпеки на комплексі і дозволяти тримати руку на візуальному пульсі упродовж 24 годин, сім днів на тиждень, – розповідає співзасновник компанії Villa Milk Михайло Федчишен. – Прослідкувати за тим, що відбувається на фермі, чи молокопереробному комплексі можна з будь-якої точки, достатньо мати якісний Інтернет. Більше того уся інформація записується і автоматично зберігається».

content_02
Понад 30 камер на території

З появою відеоспостереження в компанії вирішилися багато проблем. Найголовніше – тепер не потрібно постійно знаходитися на робочому місці керівництву. Вони можуть буди у справах за межами комплексу, але водночас контролювати увесь робочий процес. Адже камери встановили під різними кутами і дозволяють охоплення візуальним наглядом мало не кожен куточок.

content_01
Візуальний контроль

«Не варто нехтувати відеоспостереженням на таких об’єктах, як наш. Це економить час та гроші. А головне дозволяє почуватися у безпеці співробітникам, а керівникам тримати руку на пульсі виробництва навіть дистанційно», – резюмує директор компанії Villa Milk Віталій Істратов.

#villamilk #безпека #відеоспостереження