Відтепер молочну продукцію Villa Milk можна придбати у мережі гіпермаркетів – «Ultramarket» та «МегаМаркет»

У цей нелегкий час ми продовжуємо працювати, підтримуємо економіку країни і доставляємо молочні продукти у доступні регіони. Повертаємося на полиці магазині, які були недоступними, і паралельно підкорюємо нові. Віднедавна налагодили поставку в гіпермаркет «МегаМаркет» https://megamarket.ua/. Наразі молочні продукти нашої компанії представлена у 5 магазинах Києва.

Також продукція Villa Milk з’явилася на полицях гіпермаркетів мережі «Ultramarket» https://ultramarket.ua/. Це нова історія, нове наповнення та нова культура «МегаМаркета». Адже «Ultramarket» позиціонує себе як гіпермаркет органічних фермерських продуктів. Кожен супермаркет має власний дизайнерський концепт. Важливим акцентом мережі є екологічний простір, використання крафтових матеріалів та турбота про навколишнє середовище.

мегамаркет

«Мегамаркет» та «Ultramarket» – це солідні гіпермаркети, які пропонують широкий асортимент товарів, зокрема молочну продукцію, гастрономічні вироби, ароматну випічку та свіжоспечений запашний хліб. Магазини відкриті та працюють кожного дня. Вони розташовані у різних районах столиці, що дозволяє нашій продукції бути доступнішою і ближчою до споживача», – каже директор компанії Villa Milk Віталій Істратов.

Наразі молочна продукція Villa Milk представлена у «Мегамаркетах» за адресами:

  • Київ, вул. Антоновича, 50
  • Київська обл, с. Гатне, вул. Київська 2-В, корпус 1
  • Київська обл, с. Ходосівка, вул. Обухівське шосе, 1, 16
  • Київ, вул. Данила Щербаківського, буд. 58
  • Київська обл, м. Бровари, вул. Київська, 316/2.

Гіпермаркет «Ultramarket»:

  • Київ, проспект Перемоги, 67.
  • Київ, вул. Сурікова, 3А.
  • Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6.

Окрім цього, замовити продукти можна, не виходячи із дому – без черг та з економією часу. Онлайн-покупки, новинки та акції, електронна дисконтна картка, сканер штрих-кодів – все це у мобільному додатку https://bit.ly/3iikOkg