ПЕТ-пляшки від продукції Villa Milk можна переробляти на вторинну сировину

Наша компанія дотримується екопринципів у виробництві молочної продукції. Як повідомлялося раніше: https://villamilk.com/ekologichno-i-ekonomichno/, для виробничих потреб на даху молокопереробного комплексу встановлені сонячні колектори. Улітку вони нагрівають 2 тонни води, необхідної для виробництва. А взимку опалення молокозаводу, підігрів води відбувається за допомогою котлів, які працюють на агропелетах. Це не лише екологічно, а й ефективно за високої ціни на газ, каже директор компанії Віталій Істратов. Крім того, Villa Milk використуває у якості тари ПЕТ-пляшку. Її можна переробляти на вторинну сировину. Компанія має укладений договір з переробниками, які забирають використану тару.

пляшки

«Серйозне питання – розкладана ПЕТ-пляшка. Допоки у світі немає ще такого рішення, та наука працює над цією темою. Наші ж ПЕТ-пляшки можна переробляти на вторинну сировину. Крім того, ми працюємо над переходом на паперову упакову для нашої молочної продукції, яка є екологічною. Наразі це питання вивчається», – зауважив керівник підприємства.

пляшки

Наразі саме ПЕТ-пляшка в нашій державі визначена для тарування рідких харчових продуктів, зокрема молока. Вона виготовляють з способом видувного лиття. Перевагою такого матеріалу є те, що він не має власних сторонніх запахів, не адсорбує зовнішні запахи, стійкий до ударів.

пляшки

Пляшка ПЕТ, яку використовує компанії Villa Milk, оригінальна – з маркованим тисненням. Вона виробляється безпосередньо на молокопереробному комплексі. Для якісного зберігання укомплектована чільною герметичною кришкою.