Компанія
Villa Milk завершує будівництво роботизованої ферми за найвищими європейськими
стандартами

Суперсучасна ферма буде розрахована на 140 голів ВРХ. Вона дозволить повністю мінімізувати вплив людини, а отже, отримувати молоко високої якості. На повну потужність роботизована ферма запрацює вже навесні 2020 року. Наразі завершуються будівельні роботи і триває встановлення надсучасного обладнання.

Нова ферма буде оснащена роботизованою системою компанії «ДеЛаваль» VMS™ V300. Вона, як повідомив співзасновник ТОВ Villa Milk, директор агрофірми «України – О» Михайло Федчишен, не має аналогів не те, щоб в Україні, а й на пострадянському просторі.

«Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору, – відзначає Михайло Федчишен. – Усе це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому. А головне – якнайкраще піклуватися про добробут тварин, забезпечивши безпеку і якість молочних продуктів від ТМ Villa Milk».

Робот-дояр DeLaval VMS™ V300 націлений на забезпечення більш персоналізованого підходу до молочній ферми. Він обладнаний системою DeLaval InControl, новим інтерфейсом користувача з віддаленим доступом до інформації та контролем. Тобто вона фіксує величезну кількість даних за кожне доїння, від кожної корови. Обробляє їх, аналізує і передаєм у вигляді простих візуальних звітів. Сучасна технологія роботизованої ферми забезпечує рівномірне, швидке та точне підключення та природній процес доїння.

Нагадаємо, що зараз на фермі компанії утримується 230 дійних корів, молоко від яких одразу потрапляє на переробний комплекс Villa Milk. Час від доїння до переробки – менше години. Відстань від ферми до молокопереробного заводу – 60 метрів. Компанія Villa Milk виготовляє високоякісне молоко, кефір, ряжанку, масло, йогурти, масло та м’які сири. Нещодавно випустила новинку «Молоко до кави», яке збагачене додатковими молочними білками для розкриття кавового напою.