Багатокомпонентний корм для щасливих корівок на молочній фермі Villa Milk забезпечують німецькі кормоміксери

Заготівля кормів на молочній фермі Villa Milk відбувається за ретельного контролю. Кожен етап виконується злагоджено, якісно і своєчасно. Однак у цьому ланцюжку важливим є не лише робота співробітників, зоотехніка та агронома, але й техніка. Саме тому на молочній фермі ми використовуємо сучасні машини, які забезпечують технологічні операції з приготування й роздавання худобі збалансованих кормів.

Маємо в устаткуванні комбіновані агрегати, які можуть не лише подрібнювати й перемішувати різні інгредієнти, а потім роздавати їх тваринам. Таке устаткування не лише полегшує роботу на фермі, але й дозволяє забезпечити молочне стадо багатокомпонентними, збалансованими кормами.

«На молочній фермі Villa Milk використовується техніка BvL – це німецька педантичність та висока якість, – відзначає зоотехнік господарства Олег Мікулінський. – Кормозмішувач оснащений регульованими ножами, має низьке споживання енергії трактора для змішування і частково  подрібнює солому і сіно, забезпечуючи однорідну кормосуміш з рівномірністю розподілення компонентів до 95 %. Такі кормозмішувачі дозволяють забезпечити молочних корів якісно  приготовленими  кормами».

кормоміксер на молочній фермі Villa Milk2
Олег Мікулінський вітається з корівками

Як додає Олег, в середньому корова споживає приблизно 40 кг їжі на добу. Це сінаж, фураж (овес, пшениця, ячмінь), соковиті корми, а  також  добавляються   вітаміни. Кормоміксер подрібнює й рівномірно перемішує усю масу у кузові.

кормоміксер на молочній фермі1
Вдячні корівки – гарні надої

 Автоматизована  роздача  кормів тваринам   не  змушує  їх  шукати  смачнішого  і  вони   отримують  повністю   збалансований  корм.