Переможці фотоконкурсу на кращу дитячу світлину «Моє молочне дитинство з Villa Milk» отримали свої подарунки та сувеніри

До Дня захисту дітей компанія Villa Milk оголосила фотоконкурс на кращу дитячу світлину «Моє молочне дитинство з Villa Milk».Для того, щоб отримати смачний і корисний продуктовий набор Переможця достатньо було зробити кілька кроків. Вподобати сторінку Villa Milk в соцмережах. Зробити гарне фото дитини з нашою продукцією. Відправити його організаторам до 28 травня і чекати на перемогу. Таким чином до 1 червня ми отримали більше пів сотні світлин із прекрасними дітками.

подарунки1

Як повідомляла компанія, https://villamilk.com/moye-molochne-dyuynstvo-villa-milk/ за результатами фотоконкурсу журі мало обрати 3 переможця. Після тривалих дискусій, бо вибір був надзвичайно складним, ними стали:

  • Денис Ляшко (2 роки) – наш маленький фаворит!
  • Настя Матвійчук (5 років) – чудесна перлиночка!
  • Еля Кокошко (5 років) – прекрасна кокеточка!
подарунки2

Крім того, villaмани мали можливість віддати свій голос за найкраще фото, голосуючи вподобайками у соцмережах. У результаті Приз глядацьких симпатій здобув Богдан Жуковський (9 років).

подарунки3

Сьогодні ми почали отримувати фото та відгуки від вдячних villaманів, які першими отримали набори смачної продукції ТМ Villa Milk та сувеніри.

«Нам приємно, що довкола фотоконкурсу на кращу дитячу світлину був певний ажіотаж. Батьки конкурсантів агітували голосувати друзів, знайомих і не тільки. Нам також надзвичайно важко було визначити переможців. Адже у конкурсі брали участь діти наших співробітників і знайомих. Та цього разу вирішили дати шанс тим маленьким villaманам, які вперше взяли участь у конкурсі, або раніше не вигравали, – пояснила рішення журі голова наглядової ради компанії Villa Milk Роксолана Цвігун. – Переможці названі. Подарунки і призи вже дісталися своїх адресатів. Тому саме час планувати нові зустрічі. Нові конкурси і нові знайомства, щоб молочна родина Villa Milk ставала більшою і дружнішою».

подарунки4

Ще раз дякуємо усім учасникам – за участь! І вітаємо переможців!