Вітаємо переможців сімейно-молочного батлу «Villa Milk на вашій кухні»

Ось і закінчився ще один чудовий фотоконкурс від компанії Villa Milk. Цього разу ми вирішили запропонувати своїм villaманам поділитися улюбленими стравами, які вони готують з молочних продуктів нашої торгової марки. Сфотографувати їх, виставити на своїй сторінці у соціальних мережах та надіслати для певності нам у приват.

«Результати потішили: кулінари готували десерти з кефіру, ліпили вареники з молока, варили борщ зі сметаною і навіть вдавалися до експериментів – робили смузі із йогуртів.  Приємно вразило те, що участь у конкурсі взяли як затяті господині, так і зовсім юні. Дякуємо всім кулінарам, які радували нас цікавими і смачними стравами. І щиро вітаємо переможців – Софію Юзькову, Тамару Бондаренко та Інну Танасієнко. Усі вони найближчим часом отримають набори молочних продуктів від ТМ Villa Milk», – відзначив директор компанії Віталій Істратов.

Кондитерські шедеври

Нагадаємо, що сімейно-молочне змагання розпочалося 1 травня, а завершилося 18-го. Проводили його з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Кожен учасник мав можливість надіслати необмежену кількість фотографій із приготовленою стравою.

Коли вдома – смачно

Визначення переможців відбувалося вибірковим чином за допомогою програми RANDOM. Після надання згоди та виконання всіх обов’язкових умов конкурсу, учасник отримував індивідуальний номер, під яким розташовувався у загальному списку претендентів. За результатами відбору було обрано трьох переможців. Менеджери зв’яжуться з кожним для обговорення умов вручення подарунку.

Результати фотоконкурсу