Продукція Villa Milk, за версією сайту «20 хвилин», увійшла до ТОПу делікатесів з Вінниччини

На Вінниччині є чимало ферм і маленьких «домашніх підприємств», які виготовляють якісну продукцію і вже стали відомими далеко за межами нашого краю. Тому сайт «20 хвилин» вирішив познайомити своїх читачів зі «локаціями». У ТОПі опинилася і молочна ферма компанії Villa Milk.

ТОП 1

Тепер люди часто їдять не тільки, щоб вгамувати голод і продовжити працювати. А щоб насолодитись моментом, відчути життя на смак, поекспериментувати з відчуттями й провести хвилину-годину з друзями чи сім’єю, забувши про щоденні турботи. Таку зміну харчової поведінки, напевно, помічав за собою кожен. І, ймовірно, ловив на думці, що за делікатесами потрібно їхати в інші міста й країни… Та фермери, агрономи, винороби Вінниччини доводять, що все зовсім не так. Адже віднайти класні смаколики можна зовсім поруч. До прикладу, сімейна молочна ферма Villa Milk, яка розгорнулася на великих угіддях у селі Каташин на Чечельниччині. Власники мають своїх корів і молокопереробний комплекс – завдяки цьому вони стали виготовляти чимало молочних продуктів.

Топ 2

«Ми у компанії Villa Milk добре знаємо, що таке справжнє своє молоко. Його корисні й цілющі властивості неможливо побачити неозброєним оком. У кожній краплі немає нічого, окрім молока свіжого і натурального, – пишуть на сайті сімейної ферми: https://villamilk.com. – Безпосередньо від вим’я корови воно одразу потрапляє у спеціальну місткість, де охолоджується до температури не вище чотирьох градусів за Цельсієм. Безконтактне доїння, сучасне обладнання та відповідні температурні умови забезпечують якість молочної сировини, з якої ми виробляємо натуральну молочну продукцію до вашого столу».

До переліку ТОП делікатесів входить молоко, кефір, ряжанку, йогурти, сметану, м’який сир, бринзу та масло. Така продукція вже підкорила не тільки вінницький ринок, але й інші. Зокрема, київський, одеський, миколаївський, уманський, немирівський, тульчинський, тростянецький, гайсинський, ладижинський, бершадський, чечельницький та ольгопільський.

Детальніше за посиланням: https://vn.20minut.ua/Reviews/pozhivni-ravliki-gruzinski-vina-y-myaki-siri-top-delikatesiv-z-vinnich-11428858.html