Кисломолочний сир ТМ Villa Milk – це 100 % натуральний молочний продукт

Про корисні властивості кисломолочного сиру ТМ Villa Milk годі говорити. Це універсальний молочний продукт, який показаний дорослим, і дітям, спортсменам і домогосподаркам, здоровим і хворим. А все тому, що виготовлений він з натурального молока без додавання рослинних жирів і продуктів хімічної промисловості — ароматизаторів, підсилювачів смаку, консервантів та іншого. Обираючи кисломолочний сир, покупці віддають перевагу продукту від Villa Milk, бо знають, що містить він лише молоко та закваску. Відтак, термін його придатності досить короткий.

content-syr1
Фасувальна лінія

«Кисломолочний сир Villa Milk відповідає усім стандартам якості харчових продуктів і при дотриманні температурного режиму він зберігає усі корисні властивості, – розповідає продавчиня Оксана Швець. – Якщо прочитати склад, то стає очевидно, що це 100% натуральний продукт. Чому? Чим менше складових вказано на етикетці, тим краще. У кисломолочному сирі ТМ Villa Milk лише молоко і закваска. Підтверджує натуральність і короткий термін придатності – 10 днів. І це не «сирок», «сирний продукт», «продукт із сирним смаком», а справжній сир, – виготовлений за домашніми технологіями».

content-syr2
100% – натуральний продукт

Виробництво кисломолочного сиру ТМ Villa Milk справді відбувається традиційним методом – сквашуванням корисними молочнокислими бактеріями. Відділення сироватки проходить шляхом самовідціджування. У результаті процесу сквашування з молока виділяється найцінніше: білок, що легко засвоюється (казеїн), та молочний жир. До речі, вміст жиру у сирі складає 9 %, що робить продукт як самостійною стравою, так і ідеальним інгредієнтом до кулінарних шедеврів.

content-syr3

Самодостатня страва й ідеальний інгредієнт

«Багато наших клієнтів вже оцінили переваги кисломолочного сиру і споживають його тричі на день – на сніданок, обід і вечерю. Це цілком самодостатня страва, яку можна просто їсти ложкою в будь-який час доби і отримувати від цього задоволення, – відзначає технолог компанії Villa Milk Оксана Романова. –  Ми намагаємося дотримуватися технології зернистості сиру, який може стати ідеальним інгредієнтом для приготування величезної кількості найрізноманітніших шедеврів: салатів, начинки, пасти, фруктових десертів тощо. Кожен villaман може перевірити наш кисломолочний сир на натуральність. У мережі є достатньо відеоуроків з виявлення крохмалю, чи рослинних жирів. У нашому сирі немає нічого, окрім молока. Якість свого продукту ми гарантуємо на 100 %».

завод «Villa Milk»42
У сирному цеху

Між тим Оксана нагадує про цінність і поживність кисломолочного сиру ТМ Villa Milk, який містить кальцій і фосфор. А саме вони беруть участь у формуванні кісткової тканини, тому сир рекомендують вживати дітям і вагітним жінкам. Взагалі 300 г нашого продукту може задовольнити добову потребу людини у білку. Завдяки тому що молочний білок набагато легше засвоюється, чим білок м’яса, сир вважається дієтичним продуктом, особливо корисним у дитячому і літньому віці.