Компанія Villa Milk увійшла до гастрокарти унікального проєкту «Дороги гурманів». Він покликаний познайомити українців із найсмачнішими місцями нашої країни та стати драйвером внутрішнього гастротуризму.

гурманів1

Ресурс https://dorogygurmaniv.com/uk/ об’єднав 100 крафтових виробників з усіх областей країни. Він з’явився до 30-річчя Незалежності України. Наша компанія стала першою у Вінницькій області, хто долучився до проєкту. Тепер разом з Villa Milk Вінниччині представляє і «Равликова долина» із Жмеринці.

 «Ми не на словах, а на ділі доводимо, що Україна – європейська держава. Подорожуючи Європою, всі намагаються обов’язково заїхати в угорське винне шато або в німецьку крафтову броварню. То чому ж не робити те саме в Україні? Тим більше, пандемія суттєво обмежила можливості закордонних мандрівок. Але водночас — надала поштовх внутрішньому туризму. Настав час проїхати новими дорогами та відкрити для себе крафтову Україну», – відзначив cпівзасновник групи компаній RDS Юрій Шумахер, яка виступила ініціатором проєкту.

гурманів 2
Гастрономічна карта

Місія проєкту – розвиток гастротуризму в Україні та формування знання про локальних крафтових виробників. «Дороги гурманів» — проєкт, який допоможе шукачам нових смаків отримати яскраві гастрономічні враження та дізнатись про виробників крафтової української їжі.