У мережі одеських супермаркетів преміум-класу Santim з’явилася натуральна молочна продукція ТМ Villa Milk

Тепер усі клієнти супермаркетів Santim мають можливість придбати і скуштувати натуральну, смачну і якісну молочну продукцію торгової марки Villa Milk. У асортименті представлені свіже молоко, кефір, ряжанка, йогурти, сири, сметана та масло. Повна лінійка продукції – найвищої якості. Адже молочні продукти ТМ Villa Milk виготовлені відповідно до міжнародних стандартів якості та безпечності харчових продуктів.

«Santim – стала першою мережею супермаркетів на одеському ринку, куди компанії Villa Milk почала поставляти свою сертифіковану молочну продукції. Цей вибір не випадковий. У своїй роботі ми робимо ставку на якості, за цим принципом і шукаємо партнерів, – каже директор компанії Villa Milk Віталій Істратов. – Контроль за якістю нашої продукції відбувається на всіх етапах – від лану і до полиці магазину. Відтак приємно, що і наш новий партнер Santim здійснює ретельний підбір постачальників, асортименту, якості та умов зберігання продукції. Такий принцип дозволяє нам постачати споживач свіжий, здоровий і якісний молочний продукт».

У мережі супермаркетів Santim представлений широкий вибір продукції. Особливий акцент мережа ставить на «здоровий асортимент», «фітнес-товари» та фермерські продукти. Адже це дає можливість забезпечити щоденну свіжість і 100 % натуральний склад представленої на прилавках продукції. У магазинах наявні свіжі і соковиті овочі та фрукти, працює гриль-бар з асортиментом яловичих стейків, бургерів, ковбасок і овочів, наявний широкий вибір м’яса, птиці, риби, хлібобулочних виробів, а також молочних продуктів.

Промарковані як «новинка» молочні продукти ТМ Villa Milk – справжні фаворити супермаркетів Santim. Заходьте за свіжою порцією якісної молочної продукції у магазина за адресами:

  • вул. Троїцька, 54,
  • вул. В. Арнаутська, 26,
  • пров. Сабанський, 3,
  • вул. Макаренка, 2а,
  • вул. Каманіна, 16 а.

Ми працюємо з любов’ю до Ваших родин!