Відтепер високоякісна молочна продукція Villa Milk представлена у мережі фірмових магазинів «М’ясний майстер».

Молоко, сир, йогурти, сметана, бринза, масло, ряжанка, кефір – усю лінійку молочної продукції Villa Milk відтепер можна придбати у мережі фірмових магазинів м’ясної продукції «М’ясний майстер». На прилавках – винятково сертифікована продукція власного виробництва за чесною ціною та з досконалим контролем якості повного циклу «від ферми – до вітрини». Це унікальна пропозиція на ринку. Зайшовши до найближчого магазину «М’ясного майстра», можна водночас поповнити свої молочні та м’ясні запаси, і бути впевненим у якості придбаних продуктів. Свіжі м’ясні вироби та молочні продукти чекають на вас у мережі «М’ясний майстер». Магазини працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

М’ясний майстер

«Партнерство з торговою маркою «М’ясний майстер» для Villa Milk надважливе. Обидві наші компанії сповідують однакову філософію. Працюють над тим, щоб виробляти якісну, корисну і смачну продукту для українських споживачів, які сьогодні думають про своє успішне завтра. Раді, що знайшли у цьому плані однодумців. І тепер спільно можемо постачати на ринок сертифіковану продукцію. Вона відповідає усім стандартам, – відзначає директор молокопереробного комплексу Villa Milk Віталій Істратов. Наразі попит на екологічно чисту продукцію в країні лише з’являється і постійно зростає. Люди ще мало замислюються над тим, що культура харчування і споживання якісних натуральних продуктів – це запорука здоров’я. Маю надію, що така тенденція зростатиме, а наша співпраця з «М’ясним майстром» міцнішатиме».

М’ясний майстер
Повний асортимент

Як йдеться на Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/myasnyy.mayster/, у мережі представлений величезний вибір свіжого м’яса. Це зокрема свинина, курятина та ковбасні вироби. Кожного покупця обслуговує компетентний і доброзичливий персонал. Придбати продукцію можна за доступними цінами, а для економії працює система знижок.

Заходьте у мережу фірмових магазинів «М’ясний майстер» за свіжою порцією молочних і м’ясних продуктів. Точки продажу працюють у багатьох українських містах.