У національній мережі гастромаркетів WINETIME з’явився новий фаворит. Це виробник натуральної молочної продукції – ТМ Villa Milk.

Заходьте -купуйте – куштуйте

Тепер усі клієнти гастромаркетів мають можливість придбати і скуштувати натуральну, якісну і смачну молочну продукцію. У асортименті представлено свіже молоко, кефір, ряжанка, йогурти, сири, сметана та масло. Повна лінійка продукції – найвищої якості. Адже молочні продукти ТМ Villa Milk виготовленs відповідно до міжнародних стандартів якості та безпечності харчових продуктів.

Молочний продукт для розумного споживача

«Ми у компанії Villa Milk робимо ставку на якості. А це означає, що контроль за її дотриманням відбувається на всіх етапах. Від заготівлі кормів для молочної ферми – до виробництва кінцевого продукту, який представлений на полиці магазину, – розповідає директор компанії Villa Milk Віталій Істратов. – Приємно, що WINETIME здійснює ретельний підбір продукції. Дотримується політики бездоганної якості, що підкріплена сертифікацією і стандарти. А також керується відгуками про репутацію поставщиків. За такою ж філософією працює і наша компанія. Ми докладаємо максимум зусиль сьогодні, аби наш споживач мав можливість придбати якісний молочний продукт вже завтра».

Villa Milk – виробник молочної продукції преміум-класу

До слова, національна мережа гастромаркетів WINETIME складається із 24 магазинів у 14 регіонах України. А також інтернет-магазину без меж. У асортименті представлено близько 10 000 найменувань продукції, а це 600 виробників – у категорії «алкоголь» та 200 виробників – у «гастрономії». Усі магазини  мережі працюють, дотримуючись високих стандартів гігієни, умов доставки та зберігання продуктів. Через це WINETIME відповідально підходимо до вибору постачальників. Дякуємо за співпрацю.

Широкий асортимент на будь-який смак