У чому користь натурального молока ТМ Villa Milk

У лінійці продукції компанії Villa Milk представлено чотири види молока – це натуральне молоко 2,5 % та 3,2 % жирності, пряжене молоко та молоко до кави. Усе воно пастеризується і має масу переваг над свіжим, парним молоком, а тому позитивно впливає на організм. Адже зберігає у своєму складі всі корисні мікроелементи та поживні речовини.

У виробничому цеху

«Для початку варто розповісти, що ж таке пастеризація – це не стерилізація, не замінник живого молока на штучне, чи сухе. Це процес, під час якого свіже молоко нагрівається до високої температури, але не доводиться до кипіння, – відзначає технолог компанія Villa Milk Оксана Романова. – Це дозволяє знищити сторонню мікрофлору та унеможливлює її попадання у людський організм, а водночас – зберегти усі корисні властивості продукту. Свідченням цьому є хоча б той факт, що наше молоко придатне для приготування кисломолочних продуктів у домашніх умовах».

Так народжується молоко

Тобто пастеризація – це не знищення «живого молока». А лише теплова обробка продукту для забезпечення повної безпеки продукту для споживачів. Тому натуральне молоко ТМ Villa Milk, яке ви бачите на полицях магазину, містить багато мікроелементів. Зокрема й кальцій, котрий, як відомо багатьом, необхідний для формування міцних і здорових кісток.

«Окрім цього, наше молоко має у своєму складі незамінні для людини амінокислоти. Це наприклад – лізин і метіонін. Ці два компоненти відповідають за збереження імунної системи людини, що особливо актуально у період епідемій та поширення вірусних інфекцій», – уточнює технолог.

Найсмачніше у колі родини

Натуральне молоко ТМ Villa Milk рекомендоване до вживання дорослим і дітям. Добова норма споживання молока залежить від зросту і ваги дитини, але мінімальна кількість молока і молочної продукції на кожен день – 500 грамів. Цього буде достатньо для формування і засвоєння всіх корисних речовин і елементів в організмі вашого малюка. Будьте здорові і бережіть себе.