Ідея створити молочну ферму з виробництва натуральної молочної продукції виникла у відомого на Вінниччині господарника Павла Каленича ще у 2004 році. Тоді він заснував агрофірму «Україна О». Спершу вона під чітким керівництвом Михайла Федчишена обробляла угіддя і вирощувала якісні корми. А у 2014 році, окрім високорентабельної рослинницької галузі, зайнялася тваринництвом.

Михайло Федшичен на молочній фермі

Павло Каленич і Михайло Федчишен розвели молочну ферму «щасливих» корів за шведським аналогом і вирішили, що на часі будівництво заводу з переробки екологічно чистого молока – виробництва натуральної продукції. Перший камінь компанії заклали за 60 метрів від молочної ферми навесні 2017 року. Рівно через два роки молокопереробний комплекс розпочав виробництво натуральної, якісної та смачної молочної продукції під торговою маркою «Villa Milk».

завод «Villa Milk»35
Молокопереробний комплекс
  • «Аналогів подібного молокопереробного комплексу на Вінниччині немає, та й в Україні треба пошукати», – відзначає Павло Каленич.
завод «Villa Milk»46
Павло Каленич та директор компанії Віталій Істратов

Приміщення складається з приймального сектора, цеху виробництва кисломолочної продукції, виробництва твердих та м’яких сирів, складу готової продукції та тари, термостатних та холодильних камер. Поставка молока та вигрузка готової продукції розділені на окремі, які між собою не пересікаються. Коридор розділяє завод на два сектори: побутовий і виробничий.

завод «Villa Milk»069
У виробничому цеху

У планах компанії «Villa Milk» створити на своїй базі можливість для навчання студентів профільних вишів, а також приймати дітей і еко-туристів, які цікавляться виробництвом натуральної продукції.

завод «Villa Milk»26
Дегустарційна зала

Для їхнього комфортного перебування, поруч із заводом звели готельний комплекс та магазин для органічного туризму.

Джерело: http://naparise.com/