Компанія “Villa Milk” прагне бути островом відповідальності і стабільності у цьому бурхливому морі життя. Тому повідомляємо, що у нас все добре і ми продовжуємо працювати. Та враховуючи карантинні дії в Україні і у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, вирішили посилити заходи контролю та забезпечити повну дезінфекцію на виробництві.

Запуск лінії

“Виробництво натуральної молочної продукції вимагає від нас, як від виробника, особливої уваги. Компанія “Villa Milk” – це відповідальність. До кожного етапу ми підходимо з особливою увагою, починаючи від заготівлі кормів у полі і завершуючи реалізацією готової продукції у магазинах. Адже якість, корисність і безпечність наших харчових продуктів завжди на першому місці. Ми зацікавлені у тому, щоб український споживач отримав молочні продукти преміум класу – такі, як він заслуговує”, відзначив директор ТОВ “Villa Milk” Віталій Істратов.

На лінії – кефір

Отже, на період тривалості карантину на виробництві:

  • Заборонене перебування будь-яких сторонніх осіб на території комплексу.
  • Працівники попередженні, що при наявність ознак хвороби: підвищеної температури тіла, наявності кашлю, нежиттю, тощо на робоче місце з’являлися не можна. Виконання контролюється керівництвом.
  • Для співробітників запроваджений режим роботи на умовах, скороченого та неповного робочого часу з урахуванням вимог, визначених законодавством.
  • Кількість працівників у цеху обмежена.
  • На підприємстві введений масочний режим, в тому числі для офісних співробітників.
  • Кожен працівник має доступ до безконтактного миття та дезінфекції рук.
  • Вологе прибирання приміщення проводиться мінімум два рази на день разом із  дезінфекцією дверних ручок.
  • Забезпечена інформаційна підтримка. Щоб попередити паніку та продовжувати працювати в спокійному режимі, наші співробітники знають про запобіжні заходи та рекомендації в разі виявлення перших симптомів захворювань.
  • Навіть заміну рукостискань ми замінили на звичайне «Привіт», «Доброго дня», «Бувай».
Виробництво йогуртів триває

Нагадуємо, що компанія “Villa Milk” працює відповідно до вимог міжнародних стандартів. На підприємстві впроваджена міжнародна сертифікація з управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000. При проектуванні і будівництві заводу були враховані всі вимоги у сфері якості та безпеки. Поставка молока та вигрузка готової продукції розділені на окремі зони, які між собою не пересікаються. Завод працює на високотехнологічному обладнанні і виробляє продукцію з власного молока вищого ґатунку. Усе це в комплексі дозволяє нам гарантувати якість наших продуктів і рекомендувати їх до споживання.

Бережіть себе та своїх близьких! І будьте нам здорові!

Команда Villa Milk