VILLA MILK – ЦЕ НЕ ПРОСТО ФЕРМА

Компанія «Villa Milk» має завершений цикл виробництва молочної продукції – від лану і до полиці в магазині. На фермі утримуємо 700 голів ВРХ молочної породи, 300 – дійного стада. Невелика кількість поголів’я дає можливість у повній мірі забезпечити індивідуальний догляд за кожною твариною і молодняком. Це відрізняє нас від великих виробництв, що працюють на об’єми, і від власників корів, які виробляють молоко у домашніх умовах і не можуть певною мірою забезпечити відповідні умови утримання корів та належний процес їх доїння.

У молочній продукції ТМ «Villa Milk» немає нічого, окрім молока

Завод працює на сучасному високотехнологічному обладнанні ізраїльської фірми «Теssa», що дозволяє виробляти всі види молочних продуктів. Під час зведення молокопереробного комплексу ТМ «Villa Milk» були враховані всі стандарти та міжнародні вимоги щодо якості та безпечності виробництва харчових продуктів. Завод має дві зони: приймальний молочний пункт та зону відвантаження готових молочних продуктів, які розмежовані згідно із санітарними нормами. Приміщення ділиться на побутовий та виробничий сектори, які між собою не пересікаються. Виробничий блок складається з цеху для виробництва молочної продукції, м’яких сирів, термостатних та холодильних камер, складів готової продукції.

Унікальність молокопереробного комплексу ТМ «Villa Milk» в тому, що спостерігати за всіма процесами виробництва молочних продуктів можна, перебуваючи у затишній дегустаційній залі!

Нас запитують

У яких містах і торгових мережах реалізується ваша продукція ?

На сьогоднішній день маємо 30 точок у Вінниці і ще десять по області – це Немирів, Тульчин, Бершадь, Ладижин, Чечельник, Ольгопіль. Працюємо напряму з магазинами, без дистрибуторів, бо зацікавленні в тому, щоб продукція мала прийнятну ціну для клієнтів, без зайвих накруток. У найближчій перспективі розглядаємо можливість вийти на ринок Одеської та Київської областей.

Якої породи корови утримуються на вашій фермі?

На фермі утримуємо стадо молочних корів голштинської породи. Шведи, чиє обладнання стоїть на нашій фермі, кажуть, що корова повинна бути щасливою, тоді вона буде давати якісне і солодке молоко. Наші корови як на курорті. Їх годують спеціально підібраним, збалансованим раціоном, миють, чухають і роблять масаж. Вони утримуються у чистоті та ідеальних для їхнього здоров’я умовах. Для того, щоб молоко було смачним вмикаємо під час доїння для худоби музику. Наші корови утримуються без використання гормонів росту, лактації, генно-модифікованих кормів та синтетичних домішок у корми. Робимо ставку на натуральність, тому наші молочні продукти якісні, смачні та корисні..

Кому і чому потрібно пити молоко від Villa Milk?

Наше молоко збагачене кальцієм, тому для всіх, хто страждає на остеопороз – це продукт № 1. При боротьбі із застудою молочні білки допомагають швидше впоратися із хворобою, оскільки містять імуноглобулін. Ефективно молоко від Villa Milk і при безсонні. Перевірено – склянка молока за годину до сну допоможе вам впоратися із безсонням. За це відповідають амінокислоти, що містяться в молоці. А якщо ви переїли і у вас печія, то наше натуральне молоко здатне знизити кислотність шлункового соку.

Які закваски використовуєте для приготування кисломолочної продукції?

Наразі в асортименті представлено три йогурти з натуральними фруктовими наповнювачами «Ваніль», «Персик» та «Полуниці». Виготовлені вони в резервуарний спосіб на основі заквасок компанії «Danisco» від всесвітньо відомого французького виробника DuPont Nutrition & Health. Це сертифікована до міжнародних вимог продукція, яка дозволяє виробляти із живого молока якісний і поживний питний йогурт.

Контакти

    Телефон:

+38(0432)69-55-69 (приймальна)

+38 (098) 92-888-32 (директор)

+38 (098) 92-888-32 (відділ збуту)

   Напишіть нам:

   villa_milk@ukr.net

   Адреса підприємства:

   Україна, 24812, Вінницька облласть, Чечельницький район, с. Каташин

У вас залишились питання? Наші менеджери завжди готові на них відповісти в соціальних мережах.

Ми цінуємо кожного споживача, тому докладаємо максимум зусиль, щоб виробництво і реалізація молочної продукції ТМ «Villa Milk» проходили на найвищому рівні.