Чому взимку корисно споживати молочні продукти ТМ Villa Milk?

Зимовий раціон має бути різноманітним і збалансованим, тобто до нього повинні входити всі групи продуктів. Та особливо важливі молочні продукти, бо це гарантія стійкого імунітету. Вони забезпечують організм запасом кальцію. Кальцій – це міцність кісток, а отже, безпека від усіляких переломів, які чатують на слизьких дорогах.

Крім того, молочні продукти – забезпечують наш організм необхідними білками. Вони у холодну пору року допомагають організмові самостійно виробляти більше власного тепла. Як каже технолог компанії Villa Milk Оксана Романова, молочні продукти позитивно впливають на обмін речовин. А він зазвичай уповільнюється взимку.

молочні продукти
Молочна смакота

«Слід відзначити, що натуральне молоко взимку стає більш жирним та поживним. Воно містить вітамін D, А, В2 та білок, що допомагає організму зміцнити імунітет, – розповідає Оксана Романова. – Крім молока, важливо їсти масло, сир та сметану. Не забувати про сир – це прекрасне джерело кальцію і вітаміну D, якого так бракує взимку».

молочні продукти

Взагалі, говорячи про продукцію ТМ Villa Milk, слід не забувати, що вона натуральна. Відтак багато на хороші захисники  флори кишківника. А вона, як відомо, чинить безпосередній вплив на імунітет людини. Фігура від таких продуктів не постраждає. А організму вони допомагають залишатися в нормі і в холодні зимові дні.

Споживайте молочні продукті ТМ Villa Milk і будьте здорові!