За переможця конкурсу дитячого малюнку «Оптимістичний Новий рік з Villa Milk» голосують villaмани

Понад 20 малюнків надійшло на конкурс дитячого малюнку «Оптимістичний Новий рік з Villa Milk», який компанія оголосила з нагоди новорічно-рідзвяних свят серед наймолодших своїх клієнтів. З 19 грудня 2020 року по 15 січня 2021 учасники мали можливість відтворити на папері свої мрії і поділитися затишком, який панує у їхніх родинах у цей святковий період. За результатами конкурсу ми отримали дитячі малюнки з різних міст України – Харкова, Одеси, Полтави, Вінниці, міст і сіл області.

конкурс

Тепер компанія оголошує ІІ тур конкурсу. Уже у понеділок, 18 січня, ми опрацюємо і опублікуємо на сторінках ТМ Villa Milk у соціальних мережах усі фото дитячих малюнків і запропонуємо villaманам визначити переможцям. Три малюнки, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями. Вони отримають смачні подарунки від компанії Villa Milk. Тож дочекайтеся понеділка і давайте разом оберемо найоптимістичніший малюнок у Новому році.

конкурс1
Переможці обирають Villa Milk

Між тим нагадуємо, що у конкурсі брали участь діти віком до 15 років. Конкурсні роботи бути виконані фарбами, олівцями, фломастерами у форматі А3, або А4. Жодних цифрових технологій не застосувалося. Наймолодшим учасникам мали право допомагати близькі та рідні. Одному учаснику дозволялося подавати на конкурс необмежену кількість малюнків.

*Детальніше про правила конкурсу можна прочитати у положенні, яке розміщене за посиланням: https://villamilk.com/konkurs-dytyachogo-malyunku/