Компанія Villa Milk приєдналася до проєкту «Я люблю своє, Вінницьке»

Він покликаний привернути увагу споживачів до місцевого виробника і підтримати розвиток бізнесу в регіоні. Разом із ТМ Villa Milk до ініціативи долучилися понад пів сотні товаровиробників. Усі вони працюють на теренах Вінниччини, наповнюють місцеві бюджети, створюють робочі місця і відповідально відносяться до якості своєї продукції

«Логотип «Вироблено на Вінниччині/Я люблю своє, Вінницьке» сприяє ідентифікації продукції місцевих виробників в торгових залах провідних супермаркетів та мереж, – відзначає автор проєкту Юрій Меланішен. – Під час його тривалості підприємці мають можливість презентувати свою продукції на медійних ресурсах, зовнішній рекламі, радіо і таким чином переконати споживачів купувати товари, зроблені на Вінниччині. Загалом ініціатива «Я люблю своє, Вінницьке» покликаний забезпечити поступове зростання попиту на товари, які вироблені на Вінниччині».

Проєкт реалізується у співпраці з Вінницькою ОДА. Директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко додав, що наразі з метою вирішення проблем, які виникають в процесі діяльності товаровиробників передбачене підписання меморандуму з торговельними мережами. Документ забезпечить співпрацю в сприянні розвитку та популяризації продукції регіонального товаровиробника шляхом організації та популяризації проєкту «Вироблено на Вінниччині / Я люблю своє, Вінницьке». А це дозволить підсилити регіонального виробника та збільшити попит на його продукцію на загальнонаціональному ринку.