Поради від технолога компанії Villa Milk про зберігання молока влітку

Досить часто купуючи молоко, ми не звертаємо уваги на фактор часу – проміжок, який витрачаємо між тим, коли взяли молоко з холодильника в магазині і коли поставили його в свій холодильник у будинку. Улітку такий недогляд може призвести до того, що солодке молоко дорогою до дому «перетворюється» у кисле. Особливо якщо мова йде про таке молоко, як наше – живе і натуральне із коротким терміном придатності. Відтак, здійснюючи покупки в магазині, молоко потрібно класти у кошик в останню чергу. Так скорочується відрізок часу перебування продукту в теплому середовищі і воно не встигне зігрітися. А після покупки, варто ставити молоко в холодильник якомога швидше. І зберігайте його там при температурі між 0 ° C і 6 ° С.

зберігання молока1
Затишний супермаркет біля дому

«У спекотні літні дні за молочними продуктами до супермаркету варто ходити із сумкою-холодильником. Її можна залишити в автомобілі. Це ідеальний варіант для зберігання молока з відповідним температурним режимом, – пояснює технолог компанії Villa Milk Оксана Романова. – Прийшовши додому, одразу поставте пляшки з молоком до холодильника. Але подалі від продуктів, які сильно пахнуть, бо молоко може увібрати ці запахи. За можливості залиште його в оригінальній упаковці. Вона цілком безпечна і дозволить захистити смакові і поживні цінності молока».

Вибір на користь молочної продукції Villa Milk

Вибір полиць у холодильнику

Для зберігання молока треба обирати ті, де холодніше. На дверцятах –не варто, бо від нестабільної температури: відчинив – зачинив, воно швидко скисне. Після того, як відкрили пляшку, молоко слід випити упродовж 3 днів, інакше воно скисне.

зберіганнямолока2

«Взагалі молочну і кисломолочну продукцію необхідно постійно тримати в холодильнику. А діставати тільки перед прийманням в їжу. Після відкриття упаковки всі кисломолочні продукти краще з’їсти протягом 72 годин. Виняток становлять тільки вершкове масло, сир і сметана, які містять набагато менше вільних молекул води. Тому ці продукти можуть зберігатися в холодильнику набагато довше», – продовжує Оксана Романова.

Однак слід не забувати, що масло має набагато нижчі температурні показники зберігання, ніж решта молочних продуктів. Якщо шматок великий, то краще його переділити. Одну частину залишити в холодильнику, а другу – зберігати в морозильній камері.