Як обрати справжнє масло і чому так важливо з’їдати по 30 грамів цього продукту щодня

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області опублікувало допис про корисні властивості справжнього вершкового масла. Цей продукт недаремно називають їжею краси, здоров’я та джерелом енергії. Адже вершкове мало містить величезну кількість вітамінів А і Е, наділене усією групою вітаміну В, D, PP, які відповідають за імунітет, зір, стан шкіри, волосся, нігтів, зубів тощо. Та зважаючи на те, що на полицях магазинів з’являється дедалі більше виробників молочної продукції, зокрема вершкового масла, треба знати, як правильно перевірити справжність масла і вибрати справжнє, а не спред.

масло

«Відповідно до стандарту ДСТУ 4399:2005 масло повинно містити в своєму складі виключно молочний жир. Якість масла не залежить від його відсотка жирності. Молочні жири можуть замінити на жири рослинного або тваринного походження! Колір масла має бути однорідним. Не занадто жовтим і не білосніжним, а поверхня на розрізі – слабо-блискучою і сухою на вигляд або з наявністю поодиноких дрібних крапель вологи. Смак і запах справжнього вершкового масла має бути чистим, з відтінком пастеризованих вершків або без нього. Вибирайте торгові марки відомих виробників, які зарекомендували себе з хорошого боку. Не довіряйте фірмам-одноденкам. Нечесні виробники можуть імітувати упаковку відомих торгових марок. Тому звертайте увагу не тільки на назву торгової марки, а й на виробника», – радять фахівці головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Як перевірити, чи справжнє масло?

Усім цим параметрам та критеріям відповідає вершкове масло компанії Villa Milk. Його виробництво контролюється на всіх етапах. Наше вершкове масло пройшло перевірку у сертифікованих лабораторіях. Пересвідчитися у його якості може кожен споживач в домашніх умовах. Для цього достатньо взяти шматок масла і подивіться як він тане при кімнатній температурі. На справжньому маслі під час танення не з’являються крапельки. А якщо його опустити у гарячу воду, то воно має рівномірно розчинитися.

масло

Якщо ж ви промахнулися і придбалися від якогось виробника не масло, а маргарин. Тоді такий продукт у воді просто розпадеться на окремі шматочки.

Обирайте якісні і перевірені молочні продукти –  такі, як у компанії Villa Milk. Ознайомитися з нашою продукцією можна за посиланням: https://villamilk.com/production/