ТМ Villa Milk визначила переможців родинного фотоконкурсу «Родина любить #VillaMilk за те, що…»

З 19 грудня 2019 року по 7 січня 2020-го споживачі молочної продукції ТМ Villa Milk мали можливість взяти участь родинному фотоконкурсі і поборотися за подарункові корзини із якісною молочною продукцією. Правила були прості: родина мусила зробити спільне фото, виставити його у Facebook з хештегом #VillaMilk і продовженим дописом «Родина любить Villa Milk за те, що…». Із цим завданням на «відмінно» справилися 11 сімей. Найкраще родинне фото обирали користувачі Facebook на сторінці компанії. За результатами чесного голосування, у якому взяли участь понад півтори тисячі людей, були визначені три родини-переможці:

І місце – родина Савченко
  • Перше місце з великим відривом здобула родина Савченків із села Каташина,
  • Друге місце посіли віддані villaмани Олійники із Чечельника,
  • Третє місце виборола родина Липовецьких із Вінниці.
ІІ місце – родина Олійник

Володарі першого, другого та третього місця, окрім смачної корзини молока – молочної продукції, отримали на згадку про перемогу – сувенірні і ексклюзивні чашки із логотипом компанії. Заохочувальний приз дістався і дружньому колективу АФ «Ольгопіль», який здобув чималу підтримку серед учасників голосування за атмосферне колективне фото.

ІІІ місце – родина Липовецьких

 «Це перший конкурс, який провела наша молода компанія і ми щиро задоволені результатом, бо отримали неймовірний фідбек від своїх споживачів. Вони фотографувалися із нашою продукцією, надсилали фото і досить активно голосували за переможців. Загалом, за статистикою Facebook, допис про конкурс охопив майже 23 тисячі користувачів, понад півтори тисячі людей проголосували за своїх фаворитів. Активність на сторінці була шаленою, а голосування чесним, бо кого обрали – той і отримав подарунки», – відзначив директор компанії «Villa Milk» Віталій Істратов.

Цінними для компанії також стали відгуки переможців, які вони залишали за умовами фотоконкурсу. Так, родина Савченко відзначила, що любить продукцію Villa Milk за те, що «вона виготовлена з натурального молока і її можуть споживати не лише дорослі, але й діти»

«Ми пишаємося тим, що у селі Каташин, де ми проживаємо, є такий сучасний завод. Тому наш вибір лише Villa Milk. Самі споживаємо і всім рекомендуємо», – написала Надія Савченко на своїй сторінці у Facebook.

Родина Олійників вказала, що любить VillaMilk за натуральний, справжній смак дитинства. А сім’я Липовецьких залишила відгук про те, що їхня донечка Еммочка і дня не може прожити без йогуртів Villa Milk. Дякували, що молочна продукція нашої компанії дає можливість споживати здорове і рости здоровими.

Родинний фотоконкурс ТМ Villa Milk засвідчив, що найдорожчими нашими споживачами залишаються діти. Ми вкотре переконалися що працюємо заради них, бо наше молоко – це здоров’я ваших дітей.