Переможці фотоконкурсу «Villa Milk на вашій кухні» отримали смачні виграші від компанії “Villa Milk”

Знаючи, як наші споживачі люблять готувати, на початку травня  ми вирішили запропонувати їм поділитися своїми улюбленими стравами і взяти участь у сімейно-молочному змаганні. З 1 по 18 травня учасники готували страви з молочних продуктів ТМ «Villa Milk» і скидали нам фотографії своїх шедеврів. Загалом на конкурс надійшло 20 світлин. 18 травня за допомогою онлайн сервісу генерації випадкових номерів були визначені переможці фотоконкурсу. Ними стали:

  • Софію Юзькова із Києва,
  • Тамара Бондаренко із села Бондурівка,
  • Інна Танасієнко також із села Бондурівка.

Сьогодні переможці отримали подарункові набори з молочною продукцією ТМ «Villa Milk» і поділилися своїми враженнями:

виграш-22.05.02
Подарункові набори

Софія Юзькова:

«Спробувала вашу продукцію відносно не давно. А потім знайшла вас у Instagram. У той же день стартував фотоконкурс і вирішила брати участь, бо продукція справді смачна! ДУЖЕ! Зазвичай з молочних продуктів готую сніданки. Це можуть бути панкейки чи гранола з йогуртом. Спробувала готувати смузі-боули – також дуже смачно. Ваші якісні, молочні продукти куштуємо усією родино. Дякуємо за те, що Villa Milk з’явилася у нашому житті»

Інна Танасієнко:

«Villa Milk – це не просто смачна, але й корисна продукція. Усім рекомендую спробувати хоча б щось, бо тоді ви зрозумієте, що кожен продукт зроблений з любов’ю, заради нашого з вами здоров’я. Найбільше мені смакують йогурти з фруктовими смаками, але й іншу продукцію також споживаю. Купуємо її у Чечельнику. А коли дізналися про розіграш, вирішили взяти участь. Чесно кажучи, не вірила в перемогу. Але ви даєте змогу кожному перевірити свій фарт. Ще раз дякую за цікавий розіграш та смачний виграш».

Тамара Бондаренко:

«Попри те, що маємо свою корівку, постійно купуємо продукцію торгової марки  «Villa Milk», при чому безпосередньо на заводі. Онуки віддають перевагу фруктовим йогуртам, я не можу напитися ряжанки. Навіть сметану купуємо, бо вона ідеально підходить при приготування крему і випічки. У конкурсі взяти участь підбили мої доньки. Вони також подавали фото своїх страв, але мої вареники у макітрі та тортик із написом «Villa Milk» виявилися щасливішими. Щиро дякую за те, що доставили продукти під хату. Тепер будемо усі вихідні споживати продукцію Villa Milk і згадувати про добрих людей».

виграш-22,05,03
Молочна смакота