Компанія Villa Milk завершує реконструкцію одного з корпусів молочної ферми

Для корови в запуску важливі кілька моменти: забезпечення оптимальної кондиції тіла, завдяки менеджменту годівлі, збалансованість кормів та комфортні умови утримання. З цією метою компанія розпочала реконструкцію окремого корпусу, де перебуватимуть корови в період пізнього сухостою. Приміщення розраховане на 120 голів. Тварини будуть утримуватися безприв’язно, але розподілені на три блоки, залежно від періоду сухостою.

реконструкцію корпусу 1
Ремонтні роботи – на фініші

«У корпусі проведені внутрішній роботи, постелена нова підлога, оброблені стіни, тобто реконструкцію корпусу завершено. На черзі встановлення обладнання для вентиляції, утримання тварин і годування», – каже співзасновник компанії Villa Milk, керівник господарства «Україна – О» Михайло Федчишен.

реконструкцію корпусу 2

«Відкрити відремонтований корпус плануємо до холодів. Першими сюди перейдуть первістки, а потім і корови на пізньому етапі сухостою, – продовжує Михайло Федчишен. – Зараз розглядаємо можливість облаштування спеціального «родзалу». У випадку якщо перейми у корови розпочнуться безпосередньо у цьому корпусі. Наше завдання зробити все можливе, щоб якнайкраще піклуватися про добробут тварин, забезпечивши безпеку і якість молочних продуктів від ТМ Villa Milk».

реконструкція корпусу 3
Встановлення обладнання

На сьогодні на молочній фермі Villa Milk утримується 707 тварин. З них дійного стада 300 голів, 28 корівок перебувають у запуску, решта – молодняк. Один корпус молочної ферми повністю автоматизований, на другому – за доярів працюють роботи. Молоко одразу потрапляє на переробний комплекс Villa Milk. Час від доїння до переробки – менше години. Відстань від ферми до молокопереробного заводу – 60 метрів.

Роботизована ферма