Компанія Villa Milk презентує новинку у лінійці м’яких сирів – моцарела у маленьких кульках

Сир м’який «Моцарела» від Villa Milk – це натуральний молочний продукт, який виготовляється за традиційним рецептом та на сучасному обладнанні. Це справжній вибух смаку для всіх любителів сиру. Ніжна, текстурна з непереверненим смаком та ароматом – саме такою є наша моцарелаю Вона задовольнить будь-які гастрономічні пристрасті.

М’який сир виготовляється за традиційним способом на сучасному обладнанні. Містить тільки молоко, закваску та сичужний фермент. Має короткий термін придатності. Це гарантує свіжість і якість продукту, коментує директор компанії Villa Milk Віталій Істратов.

«Ми ретельно підбирали інгредієнти для того, щоб наша моцарела з Каташина не поступалася за смаком, текстурою і якістю тій, що з Італії, – каже Віталій Істратов. – Тому м’який сир виробляється з коров’ячого молока, яке поступає на виробництво з власної роботизової ферми.  Додаємо сіль, закваску та сичужний фермент. Сир зберігається у розсолі. Після відкриття радимо споживати продукт упродовж 24 годин, тоді він найсмачніший і найкорисніший».

 Сир м’який «Моцарела» – це прекрасна самостійна закуска. Вона ідеально поєднується з білим вином, ягодами і оливками. Він додасть незабутнього смаку різноманітним салатам, лазаньї, макаронним запіканкам, піці й багатьом іншим стравам. А ще має шанс стати прекрасною начинкою для пельменів і випічки.

Шукайте у супермаркетах новинку від «Villa Milk». Купуйте, смакуйте і діліться своїми враженнями із нами!