На роботизованій фермі Villa Milk працює система VMS V300 від DeLaval. Вона яка перетворює управління фермою на справжню науку

Компанія Villa Milk кілька років тому обладнала одну зі своїх ферм роботизованою системою VMS V300 фірми «ДеЛаваль». Вона дозволяє керувати усіма виробничими процесами як на місці, так і віддалено. Два роботи-дояри мають контрольну функцією InControl. Вона фіксує величезну кількість даних від 144 корів протягом кожного доїння. Потім обробляє їх, аналізує та передає звіти на комп’ютер і мобільні застосунки. Тобто керувати роботою ферми, чи слідкувати за процесами можна будучи на місці, але віддалено.

Також система аналізує також стан здоров’я корови та якість молока, каже співзасновник компанії Villa Milk Михайло Федчишен.

«У 2015 році ми реконструювали першу ферму за найсучаснішими вимогами. На ній встановили автоматизовану систему керування стадом «ДельПро» на 239 голів. Там корів доять тричі на добу. Молоко одразу надходить по молокопроводу в охолоджувач, – розповідає Михайло Федчишен. – Другу нашу ферму відкрили кілька років тому. Вона обладнана роботизованою системою VMS V300 компанії «ДеЛаваль». Нині саме з цієї ферми поступає сировина на наш молокозавод. І вона супер якісна: кількість соматичних клітин складає – 20–30 тис./см³. Це молоко екстракласу навіть за європейськими стандартами».

роботизованою системою

Загалом ефективне виробництво та рентабельність молочної ферми складається із сучасних технологій, збалансованих кормів та якісної селекції. Саме такі сучасні технології запроваджено на фермі компанії Villa Milk.

За матеріалами: The Ukrainian Farmer