Шановні мешканці столиці! Через технічні проблеми, фірмовий магазин ТМ Villa Milk переїхав із вулиці Саксаганського на вулицю Левітана, 3 https://goo.gl/maps/pSjGv4LzsZfnVDEKA. Це Голосіївський район, неподалік проспекту Науки.
Обираючи смачненьке
У новому магазині ви знайдете повний
асортимент продукції ТМ Villa Milk, а також фермерські овочі, здорові солодощі
та поживну випічку. Також вам нададуть кваліфіковану консультацію, а головне – саме
тут ви зможете здійснити індивідуальні замовлення.
Натуральна смакота
«Наразі до магазину заходять передусім мешканці сусідніх будинків, для яких молочна продукція ТМ Villa Milk стала справжньою знахідною, – відзначає завідуюча магазином-пекарнею Марія Вікторівна. – Є клієнти, які приїздять у день доставки і купують молочні продукти для своїх дітей на цілий тиждень. Для постійних покупців маємо бонус – вони можуть наперед замовляти продукти, які хотіли б придбати. А у день доставки ми формуємо продуктові набори. Приїжджають і забирають».
Переможці фотоконкурсу «Villa Milk на вашій кухні»отримали смачні виграші від компанії “Villa Milk”
Знаючи, як наші споживачі люблять
готувати, на початку травня ми вирішили
запропонувати їм поділитися своїми улюбленими стравами і взяти участь у
сімейно-молочному змаганні. З 1 по 18 травня учасники готували страви з
молочних продуктів ТМ «Villa Milk» і скидали нам фотографії своїх шедеврів.
Загалом на конкурс надійшло 20 світлин. 18 травня за допомогою онлайн сервісу генерації
випадкових номерів були визначені переможці фотоконкурсу. Ними стали:
Тамара Бондаренко
Софія Юзькова
Інна Танасієнко
Софію
Юзькова із Києва,
Тамара
Бондаренко із села Бондурівка,
Інна
Танасієнко також із села Бондурівка.
Сьогодні переможці отримали подарункові набори з молочною продукцією ТМ «Villa Milk» і поділилися своїми враженнями:
Подарункові набори
Софія Юзькова:
«Спробувала вашу продукцію відносно не давно. А потім знайшла вас у Instagram. У той же день стартував фотоконкурс і вирішила брати участь, бо продукція справді смачна! ДУЖЕ! Зазвичай з молочних продуктів готую сніданки. Це можуть бути панкейки чи гранола з йогуртом. Спробувала готувати смузі-боули – також дуже смачно. Ваші якісні, молочні продукти куштуємо усією родино. Дякуємо за те, що Villa Milk з’явилася у нашому житті»
Інна
Танасієнко:
«Villa Milk – це не просто смачна, але й корисна продукція. Усім рекомендую спробувати хоча б щось, бо тоді ви зрозумієте, що кожен продукт зроблений з любов’ю, заради нашого з вами здоров’я. Найбільше мені смакують йогурти з фруктовими смаками, але й іншу продукцію також споживаю. Купуємо її у Чечельнику. А коли дізналися про розіграш, вирішили взяти участь. Чесно кажучи, не вірила в перемогу. Але ви даєте змогу кожному перевірити свій фарт. Ще раз дякую за цікавий розіграш та смачний виграш».
Тамара
Бондаренко:
«Попри те, що маємо свою корівку, постійно купуємо продукцію торгової марки «Villa Milk», при чому безпосередньо на заводі. Онуки віддають перевагу фруктовим йогуртам, я не можу напитися ряжанки. Навіть сметану купуємо, бо вона ідеально підходить при приготування крему і випічки. У конкурсі взяти участь підбили мої доньки. Вони також подавали фото своїх страв, але мої вареники у макітрі та тортик із написом «Villa Milk» виявилися щасливішими. Щиро дякую за те, що доставили продукти під хату. Тепер будемо усі вихідні споживати продукцію Villa Milk і згадувати про добрих людей».
Вітаємо переможців сімейно-молочного батлу «Villa Milk на вашій кухні»
Ось і закінчився ще один чудовий фотоконкурс
від компанії Villa Milk. Цього разу ми вирішили запропонувати своїм villaманам
поділитися улюбленими стравами, які вони готують з молочних продуктів нашої
торгової марки. Сфотографувати їх, виставити на своїй сторінці у соціальних
мережах та надіслати для певності нам у приват.
Домашні смаколики
«Результати потішили: кулінари готували десерти з кефіру, ліпили вареники з молока, варили борщ зі сметаною і навіть вдавалися до експериментів – робили смузі із йогуртів. Приємно вразило те, що участь у конкурсі взяли як затяті господині, так і зовсім юні. Дякуємо всім кулінарам, які радували нас цікавими і смачними стравами. І щиро вітаємо переможців – Софію Юзькову, Тамару Бондаренко та Інну Танасієнко. Усі вони найближчим часом отримають набори молочних продуктів від ТМ Villa Milk», – відзначив директор компанії Віталій Істратов.
Кондитерські шедеври
Нагадаємо, що сімейно-молочне змагання
розпочалося 1 травня, а завершилося 18-го. Проводили його з нагоди Міжнародного
дня сім’ї. Кожен учасник мав можливість надіслати необмежену кількість фотографій
із приготовленою стравою.
Коли вдома – смачно
Визначення переможців відбувалося вибірковим чином за допомогою програми RANDOM. Після надання згоди та виконання всіх обов’язкових умов конкурсу, учасник отримував індивідуальний номер, під яким розташовувався у загальному списку претендентів. За результатами відбору було обрано трьох переможців. Менеджери зв’яжуться з кожним для обговорення умов вручення подарунку.
Компанія Villa Milk оголошує фотоконкурс на кращу сімейно-молочну стравуна вашій кухні
Ніщо не об’єднує сім’ю краще, ніж спільні родинні традиції. Зокрема спільні сніданки, обіди та вечері на вашій кухні. У кожного з нас свої смаки, вподобання та рецепти. Але особливо смачні ті страви, які приготовленні у родинному колі, – із натуральних молочних продуктів ТМ Villa Milk. Знаючи, як наші споживачі люблять готувати, ми вирішили запропонувати їм поділитися улюбленими стравами і взяти участь у фотоконкурсі «Villa Milk на вашій кухні».
Поставте вподобайку та поділіться публікацією з умовами конкурсу в себе на сторінці у Facebook.
Для певності продублюйте світлину нам у приват із вказаним прізвищем та ім’ям.
Розмістіть фото із приготовленою стравою та продукцією ТМ Villa Milk на своїй сторінці з #VillаMilk_на_вашій_кухні.
Обмежень у кількості фото немає: чим більше їх буде, тим кращі шанси на перемогу.
Сімейно-молочне змагання розпочинається 1 травня, а завершиться 15-го – у Міжнародний день сім’ї. Визначення переможців відбуватиметься вибірковим чином за допомогою програми RANDOM. Після надання згоди та виконання всіх обов’язкових умов конкурсу, учасник отримає індивідуальний номер, під яким він знаходитиметься у загальному списку претендентів. За результатами відбору буде обрано трьох переможців, які отримають повні набори смакоти від ТM Villa Milk та символічні подарунки.
Сімейні традиції з Villa Milk
*Додаткові умови:
Організатор залишає за собою право виключити учасника з розіграшу у випадку, якщо його дії не відповідають правилам конкурсу.
Організатор має право видаляти коментарі та блокувати користувачів, якщо ті розміщують на сторінках спільноти матеріали, які не відповідають умовам конкурсу.
Подарунок не видається в грошовому еквіваленті, поверненню та обміну не підлягає.
Дані про переможців будуть опубліковані на нашій сторінці у «Facebook» після завершення конкурсу
Кожен переможець буде повідомлений про вручення подарунку телефонним дзвінком, або будь-яким засобом зв’язку. Якщо організатор не зможе зв’язатися з учасником протягом тижня, він втрачає можливість отримання подарунку.
Беручи участь в конкурсі, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації організатору конкурсу з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України.
Recent Comments