Як обирати якісні молочні продукти у супермаркетах і робити правильні покупки

Зізнаєтеся, як часто ви перевіряєте товар перш, ніж його купити? Вічний брак часу змушує робити швидкі покупки. А вони не завжди відповідають нашим очікуванням у плані якості та ціни. Тому важливо виробити у собі звичку робити правильні покупки, особливо продуктів харчування. Адже від того, що ми їмо залежиться наше самопочуття і здоров’я. Особливо важливі у цьому плані молочні продукти, які не даремно називають джерелом життя. Вони збагачені мікроелементами, вітамінами, молочним жиром і корисним білком. Тому при виборі молочних продуктів наш технолог Оксана Романа радить звертати увагу на кілька критеріїв.

правильні покупки1
Увага – на етикетку

«Завжди читайте склад: натуральні молочні продукти не повинні містити стабілізаторів, штучних ароматизаторів, чи рослинних жирів, – відзначає технолог. – Звертайте увагу на назву продукту: це молочний чи молоковмісний продукт? Якщо вказано, що це молоковмісний продукт, то це означає, що до складу входять рослинні жири, тобто частину молочного жиру замінили на пальмову чи іншу рослинну олію. Зазвичай такі продукти коштують дешевше. Але у складі справжнього кефіру, сметани чи йогурту не повинно бути рослинних жирів. Це вже не молочний продукт. Крім того, звертайте увагу на ціну. Якісні продукти не можуть бути дешевими. Для виготовлення високоякісної продукції потрібна якісна сировина, високотехнологічне обладнання, безпечна упаковка. Ці чинники напряму впливають на вартість кінцевого продукту».

правильні покупки2
Дотримання умов зберігання

Дата, термін і умови зберігання

Для того, щоб вибрати якісний молочний продукт і зробити правильні покупки, покупець повинен звертати увагу на цілісність упаковки, дату виробництва, термін та умови зберігання. Не можна вважати натуральним і свіжим молоко, яке має термін придатності кілька місяців. Оптимальний термін придатності для молока складає 5–7 днів, сметани і сиру до 14 днів.

«Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому вся лінійка продукції Villa Milk має короткий термін придатності. В умовах сучасного ринку це не дуже вигідно. Але ми горді від того, що виробляємо натуральний молочний продукт, за якість якого може поручитися кожен співробітник – від директора до прибиральниці», – резюмує Оксана.

правильні покупки 4

Сьогодні в Україні представлено безліч молочних виробників. Якщо ви хочете купувати молоко гарантовано високої якості, рекомендуємо познайомитися з виробником і дізнатися про нього якомога більше. Особливу увагу варто звертати на систему контролю якості, за яким працює молокопереробний комплекс. Компанія Villa Milk, зокрема, виробляє молочну продукцію за міжнародними стандартами управління і контролю якості ISO 22000 і ХАССР, що гарантує натуральність і справжність наших молочних продуктів.