Вінницькі фермери дегустували продукцію Villa Milk у своє професійне свято

19 червня в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся День фермера за участі керівництва Вінницької громади та місцевих фермерів. Компанію Villa Milk представляла голова наглядової ради Роксолана Цвігун. На дегустації була представлена уся лінійка молочної продукції. Тому учасники і учасниці зібрання мали можливість не лише скуштувати молочні продукти, але й придбати ті, які забажали.

день фермера

«Це перший День фермера, який відбувається у такому форматі у Вінниці, – каже Роксолана Цвігун. – Головна його мета – підписання тристороннього меморандуму про співпрацю між Вінницькою міською радою, Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН та новоствореною Асоціацією фермерів та приватних землевласників Вінницької міської територіальної громади. Також фермерські господарства отримали можливість представити свою продукцію. Наш вибір впав на презентацію молочних продуктів Villa Milk, які заслуговують на те, щоб бути на столі українських родин».

день фермера

На завершення події усі фермери були відзначені подяками Вінницької міської ради. Її отримала і Роксана Цвігун, чиє підприємство господарює на землях Вінницької громади. Подяки були цілком заслужені, адже саме аграрії з одного боку напряму впливають на продовольчу безпеку країни, а з іншого – разом з іншими підприємцями тримають економічний фронт України.

день фермера