Компанія Villa Milk проводить безкоштовні екскурсії для дітей

Побачити на власні очі весь цикл виробництва молока – від лану до столу – така нагода випала цього літа дітям з Чечельницької та сусідніх громад. Екскурсій групи приймаємо в окремі години і дні тижня за попереднім записом. Під час візиту на Villa Milk діти мають можливість познайомитися з усіма етапами виробництва. Подивитися, як підростають телята, чим годують корів, які технології використовуються у роботі і дізнатися у чому секрет молочної продукції Villa Milk.

екскурсії

Стартує мандрівка з роботизованої ферми, де корови почуваться, ніби у раю. Діти сміливо можуть почути їх за вушком, погладити і навіть поцілувати. В оглядовій кімнаті вони дізнаються, як працює робот-дояр. Завядки чому він визначає, коли і яка корівка має доїться. І навіть побачать, як штучний інтелект наказує тих, хто порушує режим доїння. Після цього діти потрапляють у «серце» молокозаводу – дегустаційну залу, звідки відкривається вид на виробничий цех. Дізнавшись про особливості продукції Villa Milk та головні секрети виробництва, вони мають можливість скуштувати її на смак.

“Серце” мандрівки

екскурсії

«Більшість дітей – це давні шанувальники нашої продукції. Та жвавий інтерес під час екскурсії кожної групи не згасає, – каже директор компанії Villa Milk Віталій Істратов. – Торік через жорсткі карантинні обмеження підприємство змушене було відмовляти у проведенні екскурсій. Цього року критична ситуація дещо спала. Тому компанія вирішили виділи окремі дні для того, щоб приймати групи дітей. Усі екскурсії здійснюються з дотриманням карантинних умов і норм».

екскурсії

За словами співзасновника компанії Villa Milk Михайла Федшичена, на сьогоднішній день важливо не тільки випускати якісний натуральний продукт, але й пояснювати його цінність. Для цього треба показувати людям, зокрема й дітям, як працює сучасне сільське господарство.

екскурсії4

«Ми хочемо, щоб люди знали, як народжується молоко. Який шлях воно проходить, перш ніж потрапляє до них на стіл. Чому наше молоко таке смачне і корисне для дітей», – відзначив Михайло Федчишен.

Кожна група дітей, яка побувала на Villa Milk, була в захваті від побаченого. Затишний ландшафт, велика територія, де можна побігати, сучасне обладнання і техніка – та що там у нас навіть повітря заряджене на позитив. Тому кожен, хто потрапляє на Villa Milk, обов’язково повертається знову, – щоб підзарядитися.

екскурсії