Чому кефір Villa Milk такий густий, що його можна їсти ложкою? Як утворюються у ньому грудочки, ніби в домашньому? І що, власне, означає термін «термостатний»? Ці питання час від часу ми отримуємо від villaманів. Особливих секретів не маємо. Тому готові з кожним поділитися технологіями виробництва термостатних молочних продуктів Villa Milk.

кефір -1
Домашній з грудочками

На сьогодні у лінійці нашої кисломолочної продукції, яка виготовляється у термостатний спосіб, представлені кефір (1 % і 2,5 % жиру), ряжанка (4 % жиру), йогурт «Грецький» (8 % жиру) та сметана (20 % жиру). Ці продукти не тільки смачні та натуральні. Вони ще й дуже корисні для здоров’я кожної людини, оскільки утворені шляхом додавання до молока закваски. А процес сквашування відбувається у відповідних температурних та санітарних умовах.

«До прикладу, виробництво термостатного кефіру Villa Milk відбувається шляхом додавання закваски (на основі кефірного грибка) до молока, при чому безпосередньо перед розливом в споживче пакування, – пояснює технолог компанії Оксана Романова. – Після цього кефір поміщають у теплу (термостатну) камеру. І він проходить процес сквашування. Завдяки відсутності механічного втручання, в кожній упаковці формується цілісний згусток. Тому наш кефір стає густий за консистенцією і грудочками, як домашній».

кефір-3
Натуральний і смачний

Термостатний спосіб виробництва молочної продукції гарантує виготовлення винятково натуральних живих кисломолочних продуктів. Вони насичені білками, вітамінами та мікроелементами. Здатні стимулювати імунітет і запобігати серцево-судинним захворюванням. Але очевидно, що найкорисніший той молочний продукт, який має короткий термін придатності. Адже бактерії і гриби можуть жити всього 12–14 днів. Саме такий, як у продукції Villa Milk. Споживайте тільки якісні, натуральні та «живі» кисломолочні продукти і залишайтеся з Villa Milk.