Турклуб «Бідняжка» додав до туристичних маршрутів екоферму «Villa Milk»

Відомий на Вінничині туристичний клуб «Бідняжка» додав до свого довідника екоферму «Villa Milk» Екоферма “Villa Milk” | Довідник місць | Тур-Клуб Бідняжка (Вінниця) (tcb.com.ua). Інформація про наш молокопереробний комплекс міститься у розділі: крафтові виробництва та майстер-класи, у категорії «Локальний туризм. Як йдеться у дописі, екоферма «Villa Milk» досить велика і дуже комфортна. Тут можна побачити гарних корівок, посмакувати якісні молочні продуктита та відпочити від метушні в затишному готелі.

турклуб "Бідняжка"1

«Тут так добре, як може бути у родичів на селі, бо власники турбуються про кожного гостя і створють всі умови для вашого відпочинку, – повідомляє турклуб “Бідняжка”. – Тут виготовляють ряжанку, сметану, масло, сир, йогурт та молоко. Всі ці продукти можна придбати безпосередньо на фермі. Відвідайте це місце, щоб відчути неймовірний смак їжі з екологічно чистих, натуральних інгредієнтів. А також шукаєте продукцію «Villa Milk» в супермаркетах міста.

турклуб "Бідняжка"2

Екскурсія виробництвом – від 100 грн з людини. За бажанням за додаткову плату можна здійснити дегустацію молока, йогурту та ряжанки.

На території екоферми є затишний готель на 15 номерів. Зручності – в кожному номері. Вартість проживання – від 250 грн з людини/ніч. Дістатися можна на авто: початок подорожі — виїхати на Немирівське шосе. А там по навігатору до заданої адреси. В один бік треба буде проїхати 154 км.