Директор ТОВ «Villa Milk» Віталій Істратов презентував потенціал компанії для підприємців з Казахстану

Представники Союзу промисловців та підприємців «EL TIREGI», який об’єднує понад тисячу підприємств у Республіці Казахстану, відвідали на Вінниччину. У ході візиту вони познайомилися із провідними підприємцями регіону, до числа яких належить і компанія «Villa Milk». Казахська сторона була зацікавлена у налагоджені співробітництві із вінницьким бізнесом, зокрема у харчовій промисловості та агросекторі. Попри те, що «Villa Milk» поки що не працює на експорт, а завойовує наразі український ринок, досвід компанії і її технологічні ноу-хау високо оцінили підприємці з Казахстану.

content1
Представники Союзу промисловців та підприємців «EL TIREGI»

«Особливо казахських бізнесменів зацікавило те, що наше підприємство має завершений цикл виробництва, тобто від лану і до столу. Продукція сертифікована не лише за вітчизняними, але й міжнародними стандартами. Крім цього гості були приємно здивовані тим, що новий тваринний комплекс компанії повністю роботизований і корів доять найновіші роботи, які на сьогоднішній день не мають аналогів в Україні», – резюмував директор компанії «Villa Milk» Віталій Істратов.

content_2
Директор компанії «Villa Milk» Віталій Істратов

Інвестиційний потенціал області

Зустріч з Казахською делегацією відбувалася у приміщенні Вінницької ОДА. У вітальному слові очільник області Сергій Борзов подякував членам казахської делегації за візит та наголосив на сприятливому інвестиційному кліматі в регіоні. Зокрема, він відзначив, що Вінниччина визнана найкомфортнішим регіоном для ведення бізнесу за рейтингом Світового банку «Regional Doing Business» в 2018 році. Область зберігає лідерство в аграрній сфері в Україні – 12 % загальнодержавного виробництва сільськогосподарської продукції вироблено саме на Вінниччині.

content_3_villamilk
Керівництво Вінницької ОДА

Сергій Борзов акцентував увагу на тому, що співпраця вінницького бізнесу з казахським є надзвичайно важливою для обох країн в контексті загального виходу на ринки третіх країн. Адже Казахстан є дуже корисним для України з точки зору його близькості до Середньої Азії і Китаю, а Україна могла б допомогти східному партнеру реалізувати свої економічні інтереси в державах Євросоюзу.

content_4_villaMilk
Обмін подарунками

На завершення зустрічі сторони обмінялись подарунками та зробили спільне фото.

content_VillaMilk
Край якісного і смачного молока