Компанія «Villa Milk» отримала сертифікат міжнародного зразка з безпечності харчових продуктів

Міжнародний аудит на відповідність власної продукції вимогам системи менеджменту безпечності харчових продуктів ISO 22000:2018 успішно пройшла компанія «Villa Milk».

Як розповів директор компанії Віталій Істратов, молокопереробний комплекс кілька разів відвідували незалежні аудитори. Вони вивчали виробничий та технологічні процеси, ознайомлювалися з результатами досліджень готової продукції. За результатами аудитів, вони оцінювали підприємство за кількома позиціями. Серед них: орієнтація на клієнта, лідерство, зобов’язання, процесний підхід, поліпшення і удосконалення, ухвалення обґрунтованих рішень, навіть управління взаємовідносинами.

Доказ безпечності продукції

 «Контролери отримали повний доступ до досліджень та результатів аналізів, які доводять, що наш продукт не містить рослинних жирів, ГМО, чи жодних шкідливих домішок, які можуть завдати шкоди життю і здоров’ю людини. У нашому молоці немає нічого, окрім молока. І це в чергове засвідчили результати аудиту та відповідна міжнародна сертифікація, яку отримала наша компанія», – відзначив Віталій Істратов

завод «Villa Milk»21
Директор компанії Віталій Істратов

Він додав, що сертифікація ISO 22000:2018 є своєрідною перепусткою до співпраці з клієнтами топ-рівня, для яких критичним є отримання продукції преміум-класу.  Передусім мова йде про потужні торговельні мережі, які відповідають міжнародним стандартам. Але не виключено, що компанія «Villa Milk» шукатиме партнерів  і за кордоном, зокрема для того, щоб опановувати нові практики у виробництві натуральної молочної продукції та знайти однодумців для обміну досвідом. Адже одне із правил компанії – не зупинятися, а розвиватися, щоб виробляти якісний, корисний і смачний молочний продукт заради здоров’я своїх споживачів.

Хай смакує