Відтепер продукцію компанії Villa Milk можна придбати у громадах Вінниччини – Крижополі, Томашполі, Чернівцях та Могилів-Подільському

Новий маршрут з доставки молочних продуктів Villa Milk відкрила компанія Villa Milk. Щосереди свіжу порцію якісних і смачних молочних продуктів вона доставляє у супермаркети Крижополя, Томашполя, Чернівців та Могилів-Подільського. Точки продажу на Вінниччині відбиралася відповідно до того, наскільки магазин відповідає умовам реалізації та зберігання молочних продуктів із коротким терміном придатності. У результаті плюс одинадцять супермаркетів потрапили у новий маршрут громадами Вінниччини.

новий маршрут

«Для нас важливо не просто завезти продукцію у супермаркет, а подбати про те, щоб споживач придбав якісний молочний продукт і був задоволений своєю покупкою, – коментує директор компанії Віталій Істратов. – Тому коли ми виходимо на прямі перемовини про поставку нашої продукції з магазином, то домовляємо з власниками про візит, щоб побачити на власні очі холодильники, обладнання, зону прийому товару і місце розташування супермаркету. Адже ми прагнемо не лише розширювати географію представлення нашої продукції, але й намагаємося тримати планку – подати до столу якісний, смачний і корисний молочний продукт».

новий маршрут

У Крижополі продукція компанії Villa Milk представлена у чотирьох магазинах: «Гастроном» (вул. Героїв України, 53а), «Гаманець» (вул. Героїв України, 74), «Центральний» (вул. Соборна, 4Б), База (вул. Залізничної девізії, 28а.).

 У Томашполі нашу продукцію можна придбати у магазинах: «Продукти» (вул. Гаврилюка, 4), Шедевр (вул. Леонтовича, 8), Еліт (вул. Гаврилюка, 127).

У Чернівцях молочні продукти Villa Milk представлені в «Універмазі» (вул. Святомихайлівська, 89а). А в Могилів-Подільському у магазинах: «З перших рук» (вул. Стависька, 46а), Гастромаркет (вул. Грецька, 6), Оптова база (вул. Покровська, 22).

Заходьте – купуйте – куштуйте і будьте нам здорові