Компанія Villa Milk визначила переможців і призерів конкурсу дитячого малюнку «Оптимістичний Новий рік з Villa Milk»

На конкурс дитячого малюнку «Оптимістичний Новий рік з Villa Milk» надійшло 29 малюнків з різних міст України – Харкова, Херсона, Одеси, Полтави, Києва, Вінниці, міст і сіл Вінниччини. Конкурс розпочався у День Святого Миколая, 19 грудня, і завершився 22 січня. Упродовж поточного робочого тижня, з 18 по 21 січня, тривав другий тур. І villaмани визначали переможців та призерів своїми вподобайками. За результатами голосування, яке проходило на сторінках компанії у соцмережах, а також за рішенням організатора, було обрано 3 переможця та визначено 5 призерів – за активну участь.

конкур_title
Конкурсні роботи
  • Серед переможців:
  • Віталій Савченко – малюнок № 12,
  • Юлія Йовжин – малюнок № 19,
  • Ростислав Фоменко – малюнок № 11.

Переможці отримають пакунки зі смачною продукцію ТМ Villa Milk та диплом переможця. Також смачні заохочувальні призи від компанії за активну участь у конкурсі будуть доставлені авторам малюнків № 8, № 7, № 5, № 9, № 29.

«Нам приємно, що довкола конкурсу дитячого малюнку був певний ажіотаж. Батьки конкурсантів агітували голосувати друзів, знайомих і не тільки. Ми також підтримували своїх учасників, оскільки у конкурсі брали участь і діти наших співробітників, – відзначає голова наглядової ради компанії Villa Milk Роксолана Цвігун. – Тепер переможці названі. А подарунки і призи вже з понеділка поїдуть до своїх адресатів. До зустрічі на нових конкурсах».

переможці02
Подарунки чекають на переможців

Між тим нагадуємо, що у конкурсі брали участь діти віком до 15 років. Конкурсні роботи бути виконані фарбами, олівцями, фломастерами у форматі А3, або А4. Жодних цифрових технологій не застосувалося. Наймолодшим учасникам мали право допомагати близькі та рідні. Одному учаснику дозволялося подавати на конкурс необмежену кількість малюнків. Конкурс проводився на території Україні за участі громадян України.

*Детальніше про правила конкурсу та його спеціальні умови можна прочитати у положенні, яке розміщене за посиланням: https://villamilk.com/konkurs-dytyachogo-malyunku/